Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZABIL SYNA?

  Zabil chlapečka jeho vlastní otec?

  06.10.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Tragická událost otřásla celou Kašavou na Zlínsku. Pravděpodobně otec (31) zde připravil o život svého teprve čtyřletého chlapečka o život!

  policejní auto lupa
  Na Zlínsku zabil muž svého malého synka, policie o události nechce nic bližšího říct. | Policejnidenik

  Ke strašné události mělo dojít v jedné z chat na Zlínsku v obci Kašava. Svého syna tam měl zabít jeho vlastní otec. Policie na případ uvalila přísné informační embargo.  

  Místo aby ho chránil, vychovával a byl mu v životě oporou, ho nejspíš jeho vlastní otec zabil!
   

   

  Mohu jen potvrdit, že došlo k násilnému trestnému činu na dítěti, kterým se zabývají krajští kriminalisté. Vzhledem k probíhajícímu šetření, věku dítěte a citlivosti případu prozatím nebudeme zveřejňovat další informace,“ uvedla k případu policejní mluvčí Lenka Javorková. Jak tedy otec chlapečka zabil, není jasné. Zřejmě se mu to ale poté rozleželo v hlavě a pokusil se o sebevraždu. V kritickém stavu totiž vrtulník transportoval muže na specializované pracoviště v Ostravě. Rozsah jeho zranění ale nikdo komentovat nechtěl.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...