Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PORVALI SE S POLICAJTY

  Opilí výtržníci se chtěli prát s policisty!

  03.10.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pražští policisté se museli potýkat s neuvěřitelně drzými výtržníky, kteří jim během zásahu skákali po autě. Prý se chtěli jen vyfotit.

  Policejní auto lupa
  Skákali po autě a pak se chtěli prát! | Policie ČR

  Policisté zrovna zasahovali ve Vršovické ulici v obchodním centru, když je tamní ostraha upozornila na dvojici výtržníků, která jim skáče po autě.  

  Prý jim šlo jen o fotku. Proč se tedy s policisty poprali, však už nevysvětlili!
   

   

  Policisté tedy okamžitě vyběhli ven a muže odpovídající popisu našli. Ti však odmítali spolupracovat a nedbali na výzvy strážníků. „Mladíci s policisty nespolupracovali, opakovaně odmítli prokázat svou totožnost a následovat policisty na služebnu k provedení potřebných úkonů,“ popsala jednání výtržníků policejní mluvčí Iveta Martínková. Nakonec bylo zapotřebí, aby policisté mladíky zpacifikovali silou, ti se však s policisty pustili do rvačky, kterou ale nevyhráli.

   

  Když policisté zadržené raubíře prověřili, zjistili, že se jedná o bratry (24 a 22). Při dechové zkoušce nadýchal starší z bratrů jedno promile a mladší dvakrát tolik. Své jednání odůvodnili tím, že se chtěli na autě pouze vyfotit a že je vůbec nenapadlo, že by ho mohli poškodit. Proč se tedy pouštěli s policisty do křížku, však nevysvětlili. Celému incidentu také přihlížel dámský doprovod bratrů.

   

  „V současné době je celý případ kvalifikovaný jako přestupek proti majetku, veřejnému pořádku a neuposlechnutí výzvy úřední osoby. Rozhodující budou ovšem odborná vyjádření, která stanoví rozsah způsobené škody a je tedy možné, že se v průběhu prošetřování případ překvalifikuje na trestný čin,“ dodala Martínková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...