Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZFETOVANÝ MOTORKÁŘ

  S pervitinem v žíle se proháněl 170kou po městě!

  01.10.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pražští policisté si naživo prožili honičku jak z akčního filmu. Při pronásledování zfetovaného muže na motorce jeli i víc než 170 kilometrů za hodinu! Silničního piráta zastavil až zátaras.

  Motorka lupa
  Ujížděl jako šílený. Několikrát překročil stosedmdesátikilometrovou rychlost! | Internet

  Na muže upřeli policisté svou pozornost, když si všimli, že jeho poznávací značka nepatří na jeho motorku. Následně ho chtěli zastavit a zkontrolovat, muž však přidal plyn a započal nebezpečnou honičku.  

  Zfetovaný ujížděl po městě policistům rychlostí 170 kilometrů za hodinu. Navíc bez papírů!
   

   

  Policisté tak neměli na vybranou a začali ujíždějícího motorkáře pronásledovat ulicemi Hlávkův most, Nábřeží Kapitána Jaroše, Komunardů, Dělnická až na Libeňský most. Tam už čekaly další policejní hlídky, které mezitím stačily vytvořit zátaras, a tím motorkáři zabránili v další nebezpečné jízdě,“ popsala situaci policejní mluvčí Iveta Martínková. Když muž konečně úplně zastavil, policisté ho okamžitě zadrželi.

   

  Po prověření navíc policisté zjistili, že má muž až do května 2017 zákaz řízení a test na drogy prokázal v jeho těle přítomnost pervitinu. Za přestupky, kterých se během své šílené jízdy dopustil, mu hrozí až dva roky.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...