Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NA MÍSTĚ ZEMŘELA!

  Obrovské neštěstí! Dvouletou holčičku rozdrtil vlak! Zranění byla devastující!

  23.09.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Ani rychlá pomoc lékařů už nedokázala zachránit život ani ne dvouleté holčičce, kterou srazil na Orlickoústecku vlak! Dítko, které s rodiči bydlelo poblíž kolejí, vběhlo přímo pod projíždějící vlak!

  Vlak lupa
  Strojvedoucí neměl šanci srážce zabránit. | Thinkstock

  Holčička nečekaně vběhla na železniční přejezd mezi Lichkovem a Dolní Lipkou zrovna ve chvíli, kdy se k místu blížil motorový vlak. Strojvedoucí neměl nejmenší šanci několikatunový kolos zastavit a zabránit střetu s dívenkou. Srážka byla drastická a pro dítě znamenala okamžitou smrt. Zranění byla tak devastující, že už mu nebylo pomoci.

    

  Odborníci poskytli rodičům posttraumatickou pomoc.
   

  Na místo nehody o chvíli později dorazila pomoc. „Volali nás rodiče z usedlosti v blízkosti železniční tratě. Ani ne dvouletá holčička přebíhala koleje a vběhla do cesty vlaku. Poslali jsme tam dvě posádky, ale zranění byla takového rozsahu, že ani nezahajovaly resuscitaci,“ uvedl ředitel Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje Pavel Svoboda.

   

  Rodičům byla poskytnutá posttraumatická pomoc. Trať byla v době vyšetřování uzavřená a přepravu zajistila náhradní autobusová doprava. Policisté nyní tragédii vyšetřují.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...