Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POZNÁTE JE?

  Romové surově domlátili mladíka boxerem! Policisté po nich marně pátrají!

  19.09.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  V početné převaze zaútočila skupinka šesti Romů v pražském metru na mladíka, který se s nimi odmítl dát do řeči! Agresivní mladíci dokonce použili i boxer! Útočníky zachytila bezpečnostní kamera a policisté nyní žádají o pomoc při jejich identifikaci!

  Rom lupa
  Útočníky v Praze zachytila bezpečnostní kamera. | Policie ČR

  K naprosto nepochopitelnému útoku došlo koncem července. Strážci zákona však o případu informovali až nyní, protože se jim dosud nepodařilo pachatele najít. Šestice mladých Romů čekala ve stanici Palmovka na metro. O kousek dál si stoupl mladík. „Skupinka ho oslovila, ale on s nimi odmítl komunikovat, a proto mu začali vulgárně nadávat,“ uvedla policejní mluvčí Iveta Martínková.

    

  Mladík po útoku utrpěl mnohočetná poranění hlavy!
   

  O pár sekund později do stanice přijela souprava metra a všichni nastoupili dovnitř. „Po několika nadávkách a výhružkách jeden z nich přišel k poškozenému a bezdůvodně ho udeřil pěstí do obličeje. Posléze se k útočníkovi přidal další ze skupiny a s boxerem na ruce začal bít mladíka do obličeje,” doplnila Martínková.

   

  Mladíka se zastal jeden z cestujících, který za to dostal také nakládačku. Skupinka Romů na nejbližší zastávce vystoupila a odešla pryč. Zranění muži museli vyhledat lékařskou pomoc. Tváře útočníků zachytily bezpečnostní kamery. „Žádáme všechny, kteří pachatele poznají, aby se ozvali na linku 158,“ řekla mluvčí. Agresorům hrozí až tři roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...