Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HAZARD NA STŘEŠE!

  Hrátky se smrtí! Mladík vyšplhal na vagon a sejmula ho elektřina!

  12.09.2016 08:14 / krimi google+ twitter facebook

  Machrovat se nevyplácí! Své by o tom mohl vyprávět osmnáctiletý mladík, který v Brně vylezl na vagon vlaku, kde ho sejmul elektrický proud! Vše se přitom stalo před zraky jeho nezletilé kamarádky, která ve chvíli zásahu byla přímo vedle něj! Chlapec utrpěl vážné popáleniny!

  Vlak lupa
  Chlapec vylezl i s kamarádkou na střechu vlaku a málem je to stálo život. | www.zelpage.cz

  Mladíka zasáhl proud z trakčního vedení. „Utrpěl popáleniny na 30 procentech těla,“ uvedla jihomoravská záchranářská mluvčí Hedvika Kropáčková. Skončil v péči záchranářů a putoval do nemocnice.

   

  Mladík hazardoval se životem a jeho neuváženost mohla skončit smrtí!
   
  O velkém štěstí může mluvit dívka, která s chlapcem byla. Při zásahu proudem totiž stála v jeho těsné blízkosti, ale proud ji nezasáhl. I ji záchranáři pro jistotu převezli na vyšetření do nemocnice. Ze zážitku si však odnesla pořádný šok, protože její kamarád dopadl mnohem hůře!


  Policie upozornila, že podobné případy nejsou na jižní Moravě ojedinělé. Především mladí lidé vyhledávají dobrodružství v podobě průzkumu na střechách vagonů, což se jim může stát osudným. Policie přitom varuje před možným nebezpečím, avšak jak to tak vypadá, míjí se to účinkem!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...