Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  GRÁZL NA CESTĚ

  Bezcitný hulvát! Aby ujel od nehody, napálil do dvou lidí!

  06.09.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jako neskutečný grázl se zachoval šestašedesátiletý Němec, který v Klatovech srazil autem dva nevinné lidi. Šlo o svědky, kteří viděli, jak naboural cizí auto a pak se snažil od nehody ujet. Daleko ale neujel!

  pouta lupa
  Němce, který ve snaze ujet od nehody najel do dvou lidí, musela policie vytáhnout z auta násilím. | Policejnidenik

  Němec se snažil zaparkovat, to mu ale vzhledem k jeho opilosti moc nešlo. Vozidlo si nezabezpečil a když vystoupil, samovolně se rozjelo a nabouralo do jiného zaparkovaného auta. Normální člověk by se situaci snažil řešit nějak slušně, to ale cizince ani nenapadlo!  

  Ožralý Němec naboural cizí auto a chtěl ujet. Když se mu v tom dva svědci pokusili zabránit, bez okolků je srazil. Jednoho dokonce nabral na kapotu!
   

   

  "Muž zpátky nasedl do svého automobilu a snažil se ujet,“ uvedla policejní mluvčí Dana Ladmanová. Jenže měl smůlu. Viděli ho dva svědci a ti to tak nechtěli nechat. Cizinci se pokusili v ujetí zabránit vlastními těly! Zřejmě ale nečekali, že gauner za volantem se proti nim prachsprostě rozjede! "Jeden z nich zůstal na kapotě a druhý se mu snažil přes stažené okénko strhnout volant,“ dodala Ladmanová s tím, že když Němec muže setřásl, zmizel.

   

  Naštvaní muži přivolali policisty a hned se rozjela pátrací akce. Hlídka cizince brzy objevila. Ani před strážci zákona ale neměl cizinec ani špetku respektu. Jejich výzvy k zastavení ignoroval a zběsile ujížděl. Když mu policisté zatarasili cestu, odmítal z auta vystoupit a policisté ho museli z vozu vytáhnout násilím. Byl zjevně opilý, kolik alkoholu mu v těle kolovalo, bude ale zřejmé až z krevních rozborů. Každopádně trest ho za jeho bezohledné chování rozhodně nemine!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...