Sobota 24. března 2018
svátek má Gabriel, zítra Marián
  GRÁZL NA CESTĚ

  Bezcitný hulvát! Aby ujel od nehody, napálil do dvou lidí!

  06.09.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jako neskutečný grázl se zachoval šestašedesátiletý Němec, který v Klatovech srazil autem dva nevinné lidi. Šlo o svědky, kteří viděli, jak naboural cizí auto a pak se snažil od nehody ujet. Daleko ale neujel!

  pouta lupa
  Němce, který ve snaze ujet od nehody najel do dvou lidí, musela policie vytáhnout z auta násilím. | Policejnidenik

  Němec se snažil zaparkovat, to mu ale vzhledem k jeho opilosti moc nešlo. Vozidlo si nezabezpečil a když vystoupil, samovolně se rozjelo a nabouralo do jiného zaparkovaného auta. Normální člověk by se situaci snažil řešit nějak slušně, to ale cizince ani nenapadlo!  

  Ožralý Němec naboural cizí auto a chtěl ujet. Když se mu v tom dva svědci pokusili zabránit, bez okolků je srazil. Jednoho dokonce nabral na kapotu!
   

   

  "Muž zpátky nasedl do svého automobilu a snažil se ujet,“ uvedla policejní mluvčí Dana Ladmanová. Jenže měl smůlu. Viděli ho dva svědci a ti to tak nechtěli nechat. Cizinci se pokusili v ujetí zabránit vlastními těly! Zřejmě ale nečekali, že gauner za volantem se proti nim prachsprostě rozjede! "Jeden z nich zůstal na kapotě a druhý se mu snažil přes stažené okénko strhnout volant,“ dodala Ladmanová s tím, že když Němec muže setřásl, zmizel.

   

  Naštvaní muži přivolali policisty a hned se rozjela pátrací akce. Hlídka cizince brzy objevila. Ani před strážci zákona ale neměl cizinec ani špetku respektu. Jejich výzvy k zastavení ignoroval a zběsile ujížděl. Když mu policisté zatarasili cestu, odmítal z auta vystoupit a policisté ho museli z vozu vytáhnout násilím. Byl zjevně opilý, kolik alkoholu mu v těle kolovalo, bude ale zřejmé až z krevních rozborů. Každopádně trest ho za jeho bezohledné chování rozhodně nemine!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...