Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SEX S NEZLETILÝMI

  Dva prasáci chtěli prodávat nezletilé dívky na sex! Jednomu z nich bylo teprve 17 let!

  02.09.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Otřesný případ se dostal na stůl hradeckým policistům. Navrhli obžalovat dva kumpány (39 a 17 let), kteří se chystali rozjet odporný sexuální byznys. Na internetu hledali nezletilé dívky a ty pak chtěli prodávat na sex! A to nebylo vše!

  pedofil lupa
  Dospělý muž se sedmnáctiletým klukem hledali na internetu holčičky k placenému sexu. | Internet

  Nápad se zrodil v hlavě staršímu z dvojice, který pak ke spolupráci přesvědčil sedmnáctiletého hocha. Slíbil mu, že pokud mu pomůže sehnat nezletilé dívky k prostituci, štědře ho za to odmění. Zvrácenost devětatřicetiletého muže byla tak velká, že se navíc pokusil znásilnit matku sedmnáctiletého komplice!  

  Dva muži hledali na internetu nezletilé dívky k placenému sexu. Starší se pak ještě pokusil znásilnit matku svého komplice!
   

   

  Mladík oslovil prostřednictvím sociálních sítí nejméně 11 dívek. "Za placený sex jim sliboval odměnu ve výši 10 až 20 tisíc korun. Dvě dívky s nabídkou souhlasily, k sexu ale nakonec nedošlo. Jedna si to rozmyslela včas a druhá poté, co zjistila, že má mít sex se starším z dvojice, devětatřicetiletým mužem," uvedla policejní mluvčí Hana Klečalová.

   

  Policie oba kumpány viní z obchodování s lidmi a ohrožování mravní výchovy dětí ve stádiu pokusu. Staršího navíc ještě ze svádění k pohlavnímu styku a pokusu o znásilnění. Devětatřicetiletému chlívákovi hrozí 12 let basy, mladší je ohrožen poloviční sazbou. Mladík je stíhán na svobodě, starší je ve vězení pro jinou trestnou činnost.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...