Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PSÍ BESTIE

  Hrůza! Na Olomoucku rozsápal pitbul dva lidi!

  28.08.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  V krvavá jatka se proměnilo setkání dvou lidí na cyklostezce ve Štarnově na Olomoucku s rozzuřeným pitbulem! Běsnící pes napadl muže a ženu. Oba těžce potrhaní lidé skončili v nemocnici!

  pitbul lupa
  Rozzuřený pitbul na cyklostezce na Olomoucku brutálně potrhal ženu a muže. | Internet

  O děsivé události informoval média mluvčí krajských záchranářů Zdeněk Hošák. Pes se ženě zakousl do ruky a odmítal se pustit. Napadená žena měla obrovské štěstí, že mezi svědky masakru byl i lékař v civilu, který ji vážnou ránu ošetřil ještě před příjezdem sanitky!  

  Pitbul napadl dva lidi na cyklostezce. Ženinu ruku trhal jako smyslů zbavený. Měla štěstí, že byl na blízku lékař v civilu!
   

   

  Drama se odehrálo kolem deváté hodiny večerní. Lékař v civilu byl poblíž železniční trati a okamžitě poskytl zraněným lidem první pomoc. "Žena utrpěla hlubokou tržnou ránu ruky v oblasti předloktí. Po ošetření a zajištění žilního vstupu jsme je oba předali do péče traumacentra nemocnice ve Šternberku," upřesnil Hošák. Žena trpěla obrovskými bolestmi, záchranáři jí proto během transportu museli podat léky na utlumení bolesti. Muž dopadl o poznání lépe. Vyvázl s tržnou ránou mezi ukazováčkem a prostředníčkem a měl odřeniny na nohách. Případem se zabývá i policie.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...