Neděle 21. ledna 2018
svátek má Běla, zítra Slavomír
  ZABIL DÍTĚ!

  Brutální otec! Čtyřměsíční dcerku ubil kvůli jejímu pobrukování k smrti!

  23.08.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Výjev jako z hororu se naskytl po příchodu domů matce čtyřměsíční holčičky. Když byla v práci, otec miminko brutálně umlátil k smrti! Prý mu vadilo pobrukování dcerky, které ho rušilo při sledování televize! Malá holčička ležela v tratolišti krve a krev byla i na stěnách a podlaze!

  miminko lupa
  Surově ubil miminko k smrti jen proto, že ho rušilo dcerčino pobrukování při sledování televize. | Internet

  Otřesný případ se stal v Americe, ve státě Minneapolis. Jednadvacetiletý Cory Morris svou dcerku zabil obzvláště brutálním způsobem - celkem dvaadvacetkrát ji udeřil do obličeje a hrudníku. Pak ještě přitiskl hruď miminka oběma rukama a držel silně tak dlouho, dokud dívenka nezemřela!  

  Miminko zabil muž dvaadvaceti údery do obličeje a hrudi. Agresivnímu tátovi vadilo, že si holčička pobrukovala, když se díval na televizi!
   

   

  Když šokující mord dokončil, vzal telefon a zavolal své matce a přítelkyni. Oběma jen suše řekl, že udělal něco špatného. Co konkrétně, to se obě ženy dozvěděly, až když do bytu hrůzy vstoupily. Z děsivé podívané se zhroutily. Cory Morrise teď čeká mimo jiné i odborné vyšetření, rodina je totiž přesvědčena, že se jejich blízký musel tak šíleného činu dopustit jedině pod vlivem nějaké vážné psychické nemoci. Policie mladého muže obvinila z vraždy druhého stupně.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...