Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZABIL DÍTĚ!

  Brutální otec! Čtyřměsíční dcerku ubil kvůli jejímu pobrukování k smrti!

  23.08.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Výjev jako z hororu se naskytl po příchodu domů matce čtyřměsíční holčičky. Když byla v práci, otec miminko brutálně umlátil k smrti! Prý mu vadilo pobrukování dcerky, které ho rušilo při sledování televize! Malá holčička ležela v tratolišti krve a krev byla i na stěnách a podlaze!

  miminko lupa
  Surově ubil miminko k smrti jen proto, že ho rušilo dcerčino pobrukování při sledování televize. | Internet

  Otřesný případ se stal v Americe, ve státě Minneapolis. Jednadvacetiletý Cory Morris svou dcerku zabil obzvláště brutálním způsobem - celkem dvaadvacetkrát ji udeřil do obličeje a hrudníku. Pak ještě přitiskl hruď miminka oběma rukama a držel silně tak dlouho, dokud dívenka nezemřela!  

  Miminko zabil muž dvaadvaceti údery do obličeje a hrudi. Agresivnímu tátovi vadilo, že si holčička pobrukovala, když se díval na televizi!
   

   

  Když šokující mord dokončil, vzal telefon a zavolal své matce a přítelkyni. Oběma jen suše řekl, že udělal něco špatného. Co konkrétně, to se obě ženy dozvěděly, až když do bytu hrůzy vstoupily. Z děsivé podívané se zhroutily. Cory Morrise teď čeká mimo jiné i odborné vyšetření, rodina je totiž přesvědčena, že se jejich blízký musel tak šíleného činu dopustit jedině pod vlivem nějaké vážné psychické nemoci. Policie mladého muže obvinila z vraždy druhého stupně.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...