Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KDO TO UDĚLAL?

  Odporné! Lidská hyena poleptala pejska žíravinou!

  22.08.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Neskutečná muka si musel vytrpět pes, kterého na Liberecku neznámý útočník polil kyselinou! Není to však první útok na nejlepšího přítele člověka! Před měsícem mu totiž někdo přes plot na zahradu hodil otrávený špekáček!

  Pes lupa
  Pejsek má po útoku na několika místech těla vypálenou srst. | Thinkstock

  Útoky na psa začaly zhruba před měsícem, kdy na zahradě přistál otrávený špekáček. Pachatel nejspíš doufal, že ho zvíře smlsne a bude konečně klid. To se však šeredně spletl. „Frank si to nevzal, protože ví, že nesmí,“ řekl majitel psa. Neznámá zrůda se o několik týdnů později rozhodla přitvrdit a zaútočit přímo na psa.

    

  Po neznámé zrůdě nyní pátrají policisté. Za útoky může skončit i za mřížemi!
   

  Stoupl si před branku u domu a na psa vylil kyselinu. Zvíře muselo okamžitě k veterináři. Látka zasáhla především pravé ucho a přední tlapku. Na těchto místech má Frank vyžranou srst a už nikdy mu tam nevyrostou chlupy. Majitel tento otřesný čin nahlásil na policii, která přijela na místo činu a začala s vyšetřováním.

   

  Strážci zákona následně našli ve schránce dopis, ze kterého mrazí. Stálo v něm, že pes štěkáním obtěžuje okolí a měl by s tím přestat. „Zahájili jsme úkony trestního řízení pro dva trestné činy. Poškození cizí věci a týrání zvířat,“ sdělila mluvčí policie Vlasta Suchánková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...