Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KREV NA STANICI

  Šokovaní policisté zírali na muže, který se před nimi bodl třikrát do krku!

  13.08.2016 16:48 / krimi google+ twitter facebook

  Muž středního věku oznámil únik plynu, nahlásit chtěl ovšem něco jiného. Byl poslán na policejní stanici, tam si zarazil třikrát nůž do krku.

  ubodaný na policejní stanicei lupa
  Na policejní stanici v ulici Benediktská se bodl do krku muž. Rovnou třikrát za sebou. | Internet

  Oznámením o úniku plynu v jedné z pražských restauracích na sebe muž středního věku obrátil pozornost policie. Jeho oznámení bylo ale falešné. Co po zdánlivě nevinném činu následovalo, překvapilo samotné policajty.  

  Skandální – na policejní stanici v Praze stříkala krev!
   

  Na tísňové lince Policie ČR přijali oznámení o úniku plynu v pražské restauraci. Toto hlášení bylo ovšem falešné. Muž, který tuto nepravdivou informaci nahlásil, chtěl i přesto policajtům oznámit něco dalšího. Ti ho ale vyzvali, aby si zašel na nejbližší policejní stanici, tedy na ulici Benediktskou.

   

  O chvíli později se muž na zmíněné policejní stanici objevil. To ještě ale nikdo netušil, co bude následovat. Muž se zničehonic bodl nožem do krku! A to rovnou třikrát. Na místo byla povolána záchranná služba a pomoc muži poskytli i samotní policisti a inspektor provozu.

   

  Poraněný byl transportován do nemocnice. Jeho zranění je středně vážné.

   

  Nyní se případ vyšetřuje. Co muže k tomuhle činu vedlo, je zatím záhadou, ale v minulosti již známky sebepoškozování měl.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...