Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Vánoční loupež

  Srbové ukradli luxusní zboží za miliony!

  27.12.2015 18:05 / krimi google+ twitter facebook

  Jako velkou vánoční loupež lze nazvat událost, která se stala včera časně ráno v obchodě s luxusním zbožím v centru Prahy. Dvojice zlodějů zde ukradla zboží za několik milionů korun. Kriminalisté je sice chytili, ale zloději s ní rozhodně nespolupracují!

  Pachatelé krádeže lupa
  Policie v souvislosti s krádeží luxusního zboží zadržela tyto podezřelé Srby | Policie ČR

  Dvojice pachazelů ukradla kožichy, kabelky a obuv. "Šlo o zboží za několik milionů korun. Policie v souvislosti s případem zadržela dva srbsky hovořící muže, kteří se na trestném činu zřejmě podíleli. Ani jeden z nich ale s kriminalisty nespolupracuje," uvedl mluvčí policie Tomáš Hulan.

   

  Přesto že policie musela pachatelům zajistit tlumočníka kvůli výslechům, ti nechtějí mluvit. Nespolupracují a nechtějí ani sdělit, kde vzali magnetickou kartu, pravděpodobně od některého z hotelových pokojů, zda tam byli ubytováni či zda do Prahy přijeli krást takzvaně na otočku.

   

  Kriminalisté se státním zástupcem pracují na umístění podezřelých do vazby a řeší se Srbskem, co s nimi dále.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Krimi, krádež, praha, Srbové
  Komentáře ke článku
  loading...