Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Vražda a sebevražda!

  Štědrodenní tragédie v Budějovicích konečně rozluštěna!

  28.12.2015 14:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jihočeští policisté konečně promluvili! Potvrdili to, co tušili a na devadesát procent věděli několik dní obyvatelé Rožnova v Českých Budějovicích, a sice, že tragický výbuch rodinného domu na Štědrý den byla skutečně vražda a sebevražda. Ba co hůře, msta ze zoufalství!

  Dům ČB výbuch lupa
  Výbuch a následný požár rodinného domu v Českých Budějovicích způsobil sám jeho majitel a před tím z | pozary.cz

  Majitel domu tam ubodal svou družku a jejího desetiletého syna. Místnosti pak polil benzínem, který rozlil i na chodbě a směrem do garáže. Sedl si do jednoho ze zaparkovaných automobilů a škrtl zápalkou. Plamen odpálil několik propan-butanových bomb, které po explozi zcela dům zlikvidovaly!

   

  Za vším je zřejmě naprosté zoufalství pachatele činu, který logicky na místě zemřel. Uhořel ve vozidle. Jeho přítelkyně, která s ním v domě na okraji Budějovic se synem žila asi pět let, od něj chtěla odejít. Prý se často hádali. Podle sousedů se muž s nikým moc nebavil, ale měl údajně někomu říct, že palookud by se jeho partnerka rozhodla ho opustit, radši všechny zabije. 

   

  Bohužel se tak stalo! "Je to hrozné, ještě dva dny před Štědrým dnem jsme si přáli Vánoce. Byla to moc milá paní, i ten chlapec byl moc fajn. Je to hrozné, co se stalak ho a čeho je takový podivín schopen. Vždyť nejen to, že všechny zabil, ale ohrozil další lidi. No představte si, kdyby v tu chvíli šel někdo po tom chodníku. Tak ho minimálně zabilo to okno, které celé i s rámem vyletělo tím tlakem. Hrůza nad hrůzy," popsala Bleskově.cz sousedka mrtvých lidí.

   

  Zatímco kriminalisté případ od počátku začali vyšetřovat jako možný násilný trestný čin, když v domě našli další dvě ohořelá těla, která měla ale na sobě jasné známky násilí, mluvčí policie stále mlčel, mlžil a tvrdil, že nemůže nic sdělit.

   

  "Jen zase dali prostor ke spekulacím. Místo aby to řekli rovnou, že jo, že to prostě takhle může být. Vždyť to museli vědět. Minimálně to, že ten barák někdo podpálil na víc místech. To tu na místě ti hasiči říkali, že kdyby to jen bouchlo nešťastnou náhodou, tak hoří jen ta garáž a třeba spodek domu, ale ne celý dům," podotkl další soused. 

   

  Po pitvě všech tří obětí požáru a výbuchu, tedy vraha a dvou obětí jeho konání, vydali dnes policisté zprávu, že jde skutečně o dvojnásobnou vraždu.

   

  „Pokud výsledky tohoto vyšetřování neprokáží nové skutečnosti, případ bude s největší pravděpodobností odložen, a to z důvodu nepřípustnosti trestního stíhání zemřelé osoby,“ dodal policejní mluvčí Miroslav Doubek.

   

  Pro pozůstalé po ženě a chlapci je nejhorší, že se stali obětí pomatence, který než aby je nechal v klidu odejít, je zabil a nikdy nebude potrestán. Zemřel s nimi. Podobnou tragédii v Českých Budějovicích a obzvlášť na Štědrý den nikdo nepamatuje!

   

  Trosky domu byly po Štědrém dnu strženy, aby neohrožovaly okolí. Majitelka domu si pozemek převzala. Co s ním bude dál, není jasné. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...