Úterý 24. dubna 2018
svátek má Jiří, zítra Marek

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PŘIZNAL SE!

  Nečekané odhalení! Opilý muž se policistům přiznal, že v bytě ukrývá mrtvolu družky!

  06.08.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  S nečekaným tajemstvím vyrukoval na policisty opilý muž, kterého přijeli vyšetřovat do pražské hospody, protože neměl na zaplacení útraty! Muž jim sdělil, že v bytě leží jeho mrtvá družka! Strážci zákona okamžitě vyrazili na místo, kde ženu skutečně našli bez známek života!

  páska lupa
  Kriminalisté byt prohledávali dlouho do noci. Hledali stopy. | Thinkstock

  Policisty do restaurace přivolala obsluha, protože si nevěděla rady s čtyřiapadesátiletým mužem, který neměl na zaplacení. Přivolaná hlídka začala věc s mužem řešit, když v tom z něj vypadlo nečekané odhalení. Svěřil se, že doma schovává mrtvolu své přítelkyně. Policisté se okamžitě rozjeli do bytu v ulici Pod Harfou v Praze 8, kde oznamovatel bydlí.

    

  Příčinu smrti šestačtyřicetileté ženy určí až nařízená pitva!
   

  Po vstupu do bytu se ukázalo, že mluvil pravdu. Místností se linul podivný zápach a strážcům zákona bylo hned jasné, že mrtvola je uvnitř delší dobu. „Ze smrti šestačtyřicetileté ženy je podezřelý její druh, který smrt ohlásil," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Podle předběžných informací zemřela žena násilnou smrtí.

   

  Muž putoval na policejní stanici na výslech a mrtvola na nařízenou soudní pitvu. „Přesná příčina smrti bude známá až po pitvě,“ uvedl Daněk. Kriminalisté už nyní zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání vraždy.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...