Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POZNÁTE HO?

  Lékař se ohlédl za blondýnkou a dostal nakládačku! Její přítel ho zmlátil jako koně!

  05.08.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvě minuty nepřetržitého kopání a bouchání pěstmi do hlavy musel přežít pětapadesátiletý lékař, kterého na autobusové zastávce v Praze napadl dosud neznámý agresor! Doktor musel po útoku podstoupit dvě operace v celkové narkóze a odnesl si mnoho poranění! To vše kvůli tomu, že se otočil za přítelkyní agresora!

  agresor lupa
  Strážci zákona doufají, že muže někdo pozná a ozve se na linku 158. | Policie ČR

  Případ se stal v noci na 13. dubna na autobusové zastávce Háje v Praze 4. „Z autobusu vystoupila mladá blonďatá dívka, která měla nepřítomný výraz. Právě kvůli tomu jsem se za ní ohlédl a díval se směrem, kterým šla,“ popsal lékař. To však netušil, že tím si zadělá na obrovské problémy. Za dívkou totiž vystoupil její přítel, který je nejspíš velmi žárlivý.

    

  Policisté prosí o pomoc s nalezením agresora, který napadl lékaře na autobusové zastávce!
   

  Muže okamžitě slovně napadl. Nezůstalo však jen u vulgarismů. „Lékaře strhl na zem a začal ho bít pěstmi a kopy do obličeje a celého těla. Tím mu způsobil celou řadu zranění, která si vyžádala několikaměsíční léčení, hospitalizaci v nemocnici a dvě operace v celkové narkóze. Poškozený měl mnohočetné zlomeniny kostí v obličeji, včetně spodin obou očnic a vykloubené rameno," vyjmenoval zranění mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

   

  Je až k nevíře, že na zastávce byli v době útoku dva cestující, kteří napadení nezabránili a následně ani muži nepomohli! Zraněný se musel sám dobelhat pro pomoc. Policisté se snažili čtyři měsíce útočníka vypátrat, ale nebyli úspěšní. Nyní proto prosí veřejnost o pomoc. „Hledaný mladík je ve věku 20 až 25 let. Má sportovní postavu o výšce 185 centimetrů. V době útoku měl světlé krátké rovné vlasy, které byly nagelované. Také měl výrazné čelní kouty,“ popsal Daněk. Zároveň dodal, že informace k muži přijmou na lince 158.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...