Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  V BYTĚ SE ZASTŘELIL!

  Manželská hádka skončila tragicky! Ženu poleptal neznámou látkou a potom si hlavu provrtal kulkou!

  02.08.2016 06:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sebevraždou sedmačtyřicetiletého muže skončila hádka manželského páru v Mikulově na Břeclavsku! Muž zaútočil na svoji osudovou ženu a postříkal ji neznámou látkou! Zatímco zraněná skončila v nemocnici, muž se zabarikádoval v domě a následně spáchal sebevraždu!

  zbran lupa
  Muž měl doma několik zbraní. Jednou z nich se připravil o život. | Thinkstock

  Policisté k rodinnému domu vyjížděli ve večerních hodinách. Zavolala je žena, kterou napadl její druh, postříkal ji neznámou látkou a zranil ji. Naštěstí se jí podařilo od zuřivého manžela utéct ven na ulici. „Přivolaní záchranáři ji okamžitě převezli do nemocnice,“ uvedla břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

    

  Než do bytu stihla vtrhnout zásahovka, muž se zastřelil legálně drženou zbraní!
   

  Strážci zákona zjistili, že útočník zůstal zavřený v rodinném domě a má uvnitř několik legálně držených střelných zbraní. Právě proto na místo vyrazila i zásahová jednotka s vyjednavačem. „Těsně předtím, než jednotka vstoupila do místnosti, vzal muž jednu ze svých zbraní a zastřelil se," řekla Haraštová.

   

  Ze strany policistů tak nemusel padnout ani jeden výstřel. Případ nyní převzali kriminalisté, kteří provádějí další šetření na místě tragické události.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...