Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KRÁDEŽ VE VLAKU

  Ve vlaku se válel zapomenutý půlmilion! Cestující se o něj podělili!

  31.07.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Roztržitý muž (27) zapomněl ve vlaku na trase mezi Pardubicemi a Ostravou tašku s půl milionem korun! Peníze během okamžiku sbalili další dva cestující a královsky si je mezi sebe rozdělili! Měli ale smůlu! Všímavý stevard měl zloděje v hledáčku!

  peníze lupa
  Muž zapomněl ve vlaku přes půl milionu korun v cizí měně. Nakonec se s penězi ještě shledal. | Internet

  Zapomnětlivý pracháč už asi nečekal, že se s penězi někdy shledá. O to větší bylo jeho překvapení když mu policie téměř celou částku předala zpět! Poděkovat může stevardovi z vlaku, díky kterému se policistům podařilo zloděje vypátrat.

   

  Sedmadvacetiletý muž cestoval vlakem, když mu zazvonil telefon. Po něm vystoupil z vlaku a už se nevrátil. Tašku, která ukrývala přes půl milionu korun v cizí měně, platební karty a osobní doklady, si ale vzít zapomněl. Po nějaké době mu to sice došlo, ale to už byl vlak i s penězi pryč! Aniž by to tušil, měl ale ve vlaku jednoho spojence - všímavého stevarda!  

  Cestující zapomněl ve vlaku půl milionu korun. Další pasažéři si peníze rozdělili, ale hned druhý den je dopadla policie!
   

   

  Stevard si vystupujícího muže všiml, podle jízdenek totiž v této stanici nikdo vystupovat neměl. Šel proto do kupé uklidit po něm místo. Uvnitř seděla čtyřiadvacetiletá žena a stejně starý muž. "Stevard si tašky všiml, ale dvojice mu tvrdila, že jde o jejich zavazadlo. Když ale pak pár nečekaně vystoupil už v Zábřehu na Moravě, přitom původně mířil do Ostravy a ještě žádal o zajištění taxi na ostravském nádraží, bylo mu to už hodně podezřelé," poznamenala policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

   

  Podezíravost stevarda byla na místě. Když znovu šel zkontrolovat kupé, ležela v něm jen vykradená taška! Stevard nelenil a policistům zlodějskou dvojici podrobně popsal. Díky perfektní práci strážci zákona čapli zlodějíčky hned druhý den v Ostravě a téměř veškerou ztracenou hotovost vrátili původnímu majiteli! Oba se k činu přiznali a nyní jim hrozí až osmileté vězení.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...