Úterý 20. března 2018
svátek má Světlana, zítra Radek
  KRÁDEŽ VE VLAKU

  Ve vlaku se válel zapomenutý půlmilion! Cestující se o něj podělili!

  31.07.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Roztržitý muž (27) zapomněl ve vlaku na trase mezi Pardubicemi a Ostravou tašku s půl milionem korun! Peníze během okamžiku sbalili další dva cestující a královsky si je mezi sebe rozdělili! Měli ale smůlu! Všímavý stevard měl zloděje v hledáčku!

  peníze lupa
  Muž zapomněl ve vlaku přes půl milionu korun v cizí měně. Nakonec se s penězi ještě shledal. | Internet

  Zapomnětlivý pracháč už asi nečekal, že se s penězi někdy shledá. O to větší bylo jeho překvapení když mu policie téměř celou částku předala zpět! Poděkovat může stevardovi z vlaku, díky kterému se policistům podařilo zloděje vypátrat.

   

  Sedmadvacetiletý muž cestoval vlakem, když mu zazvonil telefon. Po něm vystoupil z vlaku a už se nevrátil. Tašku, která ukrývala přes půl milionu korun v cizí měně, platební karty a osobní doklady, si ale vzít zapomněl. Po nějaké době mu to sice došlo, ale to už byl vlak i s penězi pryč! Aniž by to tušil, měl ale ve vlaku jednoho spojence - všímavého stevarda!  

  Cestující zapomněl ve vlaku půl milionu korun. Další pasažéři si peníze rozdělili, ale hned druhý den je dopadla policie!
   

   

  Stevard si vystupujícího muže všiml, podle jízdenek totiž v této stanici nikdo vystupovat neměl. Šel proto do kupé uklidit po něm místo. Uvnitř seděla čtyřiadvacetiletá žena a stejně starý muž. "Stevard si tašky všiml, ale dvojice mu tvrdila, že jde o jejich zavazadlo. Když ale pak pár nečekaně vystoupil už v Zábřehu na Moravě, přitom původně mířil do Ostravy a ještě žádal o zajištění taxi na ostravském nádraží, bylo mu to už hodně podezřelé," poznamenala policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

   

  Podezíravost stevarda byla na místě. Když znovu šel zkontrolovat kupé, ležela v něm jen vykradená taška! Stevard nelenil a policistům zlodějskou dvojici podrobně popsal. Díky perfektní práci strážci zákona čapli zlodějíčky hned druhý den v Ostravě a téměř veškerou ztracenou hotovost vrátili původnímu majiteli! Oba se k činu přiznali a nyní jim hrozí až osmileté vězení.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...