Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZNÁSILNĚNÍ

  Znásilněná cizinka! Policie hledá důležitého svědka! Neznáte ho?

  26.07.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Znásilnění devatenáctileté cizinky v pražském bytě řeší kriminalisté už týden. V objasnění krutého činu by jim mohl pomoci důležitý svědek, kterého zachytily kamery. Policie doufá, že ho veřejnost pomůže identifikovat!

  násilník lupa
  Pražští kriminalisté hledají tohoto muže. Může být důležitým svědkem znásilnění mladé cizinky. | Policie ČR

  Mladá cizinka měla být znásilněna v noci z pondělí 18. července na úterý 19. července ve svém bydlišti v Milíčově ulici v Praze 3. Co přesně znásilnění předchízelo, policie nesdělila. Důležité informace by ale podle kriminalistů mohl přinést neznámý muž. Zachytily ho kamery a detektivové by ho potřebovali ztotožnit a vyslechnout!  

  Hledaný může kriminalistům vnést do případu znásilněné cizinky více jasno. Jde zřejmě o majitele psa rasy boxer.
   

   

  Svědek byl opakovaně zachycen v pondělí 18. července kolem 23. hodiny na záznamech kamerového systému v ulici Seifertova a mohl by tak mít vztah k místním restauračním zařízením. "Jedná se o muže ve věku cca 23 let, cca 190 cm vysoké a štíhlé sportovní postavy, který má krátké tmavé kudrnaté vlasy a tmavě hnědé oči. V inkriminované době měl na sobě sportovní tříčtvrteční kalhoty tmavší barvy, tmavé triko s krátkým rukávem, sportovní boty a na zádech batoh černočervené barvy. Podle dalších informací by měl být tento svědek majitelem psa, konkrétně rasy boxer," upřesnila policejní mluvčí Andrea Zoulová.

   

  Vyšetřovatelům se dosavadním pátráním nepodařilo důležitého svědka identifikovat, proto se nyní cestou hromadných sdělovacích prostředků obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Jakoukoli informaci vedoucí ke ztotožnění muže zachyceného na záběrech z kamerového systému či totožného s policejním identikitem přijmou policisté tísňové linky 158.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...