Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NADÝCHAL 2,34 PROMILE!

  Opilý polský řidič zběsile ujížděl policistům! Honičku utnuly až zastavovací pásy!

  24.07.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Honičku jako z akčního filmu mají za sebou policisté na Trutnovsku! Pronásledovali totiž polského řidiče, který jim zběsile ujížděl rychlostí až 140 kilometrů v hodině a opakovaně se je snažil vybrzdit! Nakonec strážci zákona museli použít speciální zastavovací pásy, které řidiči propíchly pneumatiky!

  Policie lupa
  Zastavovací pásy s hroty sice prorazily řidiči pneumatiky, on však ujížděl dál. | Policie ČR

  Poláků si všiml pozorný svědek, který zavolal na policii s tím, že si v Náchodské ulici v Trutnově dva muži podezřele obhlížejí zaparkované audi. Spolu s nimi tam byl i řidič VW Passatu. Hlídka se na místo okamžitě rozjela a podezřelé cizince skutečně našla. Při kontrole dokladů však řidič šlápl na plyn a začal zběsile ujíždět na Královec.

    

  Řidič dokázal s propíchnutými pneumatikami ujíždět ještě další dva kilometry!
   

  Policisté se za ním okamžitě rozjeli a pronásledovali ho. Řidič však nereagoval na pokyny k zastavení a dál se hnal směrem k Polsku. Ujíždějící auto se policisté několikrát pokusili předjet, šestapadesátiletý řidič ale opakovaně najížděl do levého jízdního pruhu a snažil se policisty vybrzdit. Policisté se v průběhu sledování spojili s další hlídkou, která na cestu položila zastavovací pásy.

   

  Pásy ujíždějící řidič projel. To ho však nezastavilo. I s propíchnutími pneumatikami stále pokračoval v jízdě. Po zhruba dvou kilometrech už nemohl dělat nic jiného, než vůz zastavit. „Řidič nadýchal 2,34 promile alkoholu. Navíc je v Polsku hledaný kvůli nenastoupení k výkonu trestu a nemá řidičské oprávnění,“ uvedla mluvčí policie Šárka Pižlová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...