Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VÁŽNÁ NEHODA

  Hrozivá srážka autobusu s trolejbusem má děsivý účet: celkem 11 lidí je zraněných!

  23.07.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Vážná dopravní nehoda, při které se v Teplicích srazil autobus s trolejbusem, si vyžádala 11 zraněných. Nejhůře dopadl řidič trolejbusu, pro kterého musel přiletět vrtulník!

  záchranka lupa
  Po srážce trolejbusu s autobusem museli záchranáři pomoci 11 zraněným. Pro jednoho letěl i vrtulník. | isifa.com

  Neštěstí se stalo na hlavní Masarykově třídě a srážka dvou velkých vozidel ochromila i dopravu. Pro zraněné vyrazily sanitky záchranářů i několik dopravních sanitek.  

  Řidič trolejbusu zůstal ve voze zaklíněn a do nemocnice ho musel transportovat vrtulník. Zranění ale utrpělo i dalších 10 lidí.
   

   

  "Je mi to velmi líto, ale musím potvrdit, že se v Teplicích srazil náš trolejbus a autobus a několik cestujících se zranilo. Trolejbus jedoucí na lince číslo 10 narazil v křižovatce ulic Masarykova a U Červeného kostela zezadu do autobusu linky 488. Co se přesně odehrálo a proč ke střetu došlo, zatím nevíme, příčina nehody se stále vyšetřuje. Řidiče trolejbusu transportoval vrtulník do nemocnice. Pevně věřím, že budou všichni cestující i náš kolega v pořádku,“ řekl Petr Havlík, ředitel Arriva Teplice.

   

  Kromě řidiče trolejbusu, který zůstal ve voze zaklíněn, se zranilo i 10 cestujících z autobusu. "Podrobnosti k závažnosti zranění řidiče zatím nemáme, v autobuse šlo spíše o lehčí poranění,“ upřesnil mluvčí krajské záchranné služby Pavel Šebesta.

   

  Nehoda na Masarykově třídě značně zkomplikovala dopravu. Řidiči museli několik hodin využívat objízdné trasy.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...