Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VÁŽNÁ NEHODA

  Hrozivá srážka autobusu s trolejbusem má děsivý účet: celkem 11 lidí je zraněných!

  23.07.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Vážná dopravní nehoda, při které se v Teplicích srazil autobus s trolejbusem, si vyžádala 11 zraněných. Nejhůře dopadl řidič trolejbusu, pro kterého musel přiletět vrtulník!

  záchranka lupa
  Po srážce trolejbusu s autobusem museli záchranáři pomoci 11 zraněným. Pro jednoho letěl i vrtulník. | isifa.com

  Neštěstí se stalo na hlavní Masarykově třídě a srážka dvou velkých vozidel ochromila i dopravu. Pro zraněné vyrazily sanitky záchranářů i několik dopravních sanitek.  

  Řidič trolejbusu zůstal ve voze zaklíněn a do nemocnice ho musel transportovat vrtulník. Zranění ale utrpělo i dalších 10 lidí.
   

   

  "Je mi to velmi líto, ale musím potvrdit, že se v Teplicích srazil náš trolejbus a autobus a několik cestujících se zranilo. Trolejbus jedoucí na lince číslo 10 narazil v křižovatce ulic Masarykova a U Červeného kostela zezadu do autobusu linky 488. Co se přesně odehrálo a proč ke střetu došlo, zatím nevíme, příčina nehody se stále vyšetřuje. Řidiče trolejbusu transportoval vrtulník do nemocnice. Pevně věřím, že budou všichni cestující i náš kolega v pořádku,“ řekl Petr Havlík, ředitel Arriva Teplice.

   

  Kromě řidiče trolejbusu, který zůstal ve voze zaklíněn, se zranilo i 10 cestujících z autobusu. "Podrobnosti k závažnosti zranění řidiče zatím nemáme, v autobuse šlo spíše o lehčí poranění,“ upřesnil mluvčí krajské záchranné služby Pavel Šebesta.

   

  Nehoda na Masarykově třídě značně zkomplikovala dopravu. Řidiči museli několik hodin využívat objízdné trasy.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...