Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZEMŘELA CELÁ RODINA!

  Masakr na německé dálnici! Čech zabil tři lidi!

  15.07.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Obrovské neštěstí se odehrálo na německé dálnici, kde kamion zezadu narazil do obytného karavanu! Padesátiletý český řidič nárazem připravil o život tři lidi! V karavanu zemřel manželský pár a jejich jedenáctiletá dcera! Čech je ve vážném stavu v nemocnici!

  kamion lupa
  Policisté po nehodě dálnici okamžitě uzavřeli. Průjezdná byla až za několik hodin. | Ilustrační foto: Hasičský záchranný sbor

  vážné nehodě došlo v odpoledních hodinách na dálnici A7 u městečka Guxhaven nedaleko Kasselu ve středním Německu. Karavan stál v koloně, která se v místě tvořila kvůli stavebním pracím. Český šofér si toho nejspíš nevšiml a napálil zezadu do karavanu, který skončil po srážce zcela sešrotovaný.

    

  Padesátiletý Čech skončil s vážným zraněním v nemocnici. Policisté nyní zjišťují, proč k nehodě došlo.
   

  Náraz byl tak silný, že poškozené skončily ještě tři další nákladní vozy, které stály před karavanem. Odneslo to i auto, které zrovna projíždělo kolem. Dva řidiči z těchto aut jsou lehce zranění. O takovém štěstí nemůže mluvit rodina, která cestovala v karavanu. Všichni tři na místě zraněním podlehli.

   

  Dálnice se po nehodě okamžitě uzavřela. Škoda byla předběžně vyčíslená na víc než osm milionů korun. Dopravní policisté nyní zjišťují okolnosti nehody.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...