Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  ZEMŘELA CELÁ RODINA!

  Masakr na německé dálnici! Čech zabil tři lidi!

  15.07.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Obrovské neštěstí se odehrálo na německé dálnici, kde kamion zezadu narazil do obytného karavanu! Padesátiletý český řidič nárazem připravil o život tři lidi! V karavanu zemřel manželský pár a jejich jedenáctiletá dcera! Čech je ve vážném stavu v nemocnici!

  kamion lupa
  Policisté po nehodě dálnici okamžitě uzavřeli. Průjezdná byla až za několik hodin. | Ilustrační foto: Hasičský záchranný sbor

  vážné nehodě došlo v odpoledních hodinách na dálnici A7 u městečka Guxhaven nedaleko Kasselu ve středním Německu. Karavan stál v koloně, která se v místě tvořila kvůli stavebním pracím. Český šofér si toho nejspíš nevšiml a napálil zezadu do karavanu, který skončil po srážce zcela sešrotovaný.

    

  Padesátiletý Čech skončil s vážným zraněním v nemocnici. Policisté nyní zjišťují, proč k nehodě došlo.
   

  Náraz byl tak silný, že poškozené skončily ještě tři další nákladní vozy, které stály před karavanem. Odneslo to i auto, které zrovna projíždělo kolem. Dva řidiči z těchto aut jsou lehce zranění. O takovém štěstí nemůže mluvit rodina, která cestovala v karavanu. Všichni tři na místě zraněním podlehli.

   

  Dálnice se po nehodě okamžitě uzavřela. Škoda byla předběžně vyčíslená na víc než osm milionů korun. Dopravní policisté nyní zjišťují okolnosti nehody.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...