Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PODIVNÁ SMRT

  Záhada kolem smrti mladé ženy! Před panelákem ji objevili sousedé!

  10.07.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  V šoku zůstali lidé z paneláku ve Vysočanské ulici na pražském Proseku, když před vchodem objevili mrtvou šestadvacetiletou ženu! Policie její smrt označila za podezřelou a případ si už převzala pražská kriminálka.

  policejní páska lupa
  Smrt mladé ženy nalezené před vchodem do paneláku označili policisté za podezřelé. Šlo o vraždu? | Policejnidenik

  Bezvládné tělo mladé ženy leželo doslova pár metrů před vchodem. V sobotu ráno ji tam objevili sousedé. Nikdo nechápe, proč jí někdo nepomohl, musela tam totiž podle všeho ležet několik hodin!  

  Žena zřejmě ležela na zemi před panelákem několik hodin, nikdo jí ale nepomohl. Když ji objevili sousedé, byla už mrtvá.
   

   

  Po prvotním ohledání neobjevili policisté na těle ženy žádná zranění a mluvilo se o tom, že se zřejmě jednalo o náhlé úmrtí. V průběhu vyšetřování ale policisté označili její smrt za podezřelou a případem se nyní zabývá 1. oddělení pražské kriminálky. Byla snad žena zavražděna? To zatím policie nesdělila. "Nařídili jsme soudní pitvu," komentoval případ policejní mluvčí Jan Daněk.

   

  Když sousedé tělo ženy objevili, přijela na místo i záchranka. Zdravotníci už ale ženě nedokázali pomoci. S identifikací neměla policie žádnou velkou práci. V okolí domu totiž ležela světlá kabelka a uvnitř byly veškeré doklady. S největší pravděpodobností patřily mrtvé.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...