Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KRVAVÁ JATKA

  Neuvěřitelný masakr! Hlídač hřbitova vymlátil mačetou celou rodinu i souseda a pak se oběsil!

  09.07.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  V brutální krvavý masakr se proměnila návštěva sedmapadesátiletého hlídače hřbitova z Argentiny u jeho bývalé manželky. Mezi dvojicí vypukla hádka a muž popadl mačetu a celou rodinu včetně dětí pozabíjel. Podle kriminalistů jde o jeden z nejdrsnějších případů v historii Argentiny!

  masakr v Argentině lupa
  Souseda a syna zabil muž mačetou na ulici, exženu a dcery pak uvnitř v domě! | Twitter

  Pohled na zmrzačená těla otřásla i otrlými policisty. Muž nejprve mačetou zavraždil svou bývalou ženu. Pak se ale jako smyslů zbavený vrhl i na dcery ve věku 19 a 22 let. Jeho čtyřiadvacetiletý syn se snažil před běsnícím otcem utéct, ale nepovedlo se mu to. Táta ho dohonil a rozsekal! To ale nebylo vše! Zoufalé rodině totiž přiběhl na pomoc soused, ani ten ale šíleného otce nezastavil. Argentinský hlídač hřbitova bez slitování zabil i jeho!  

  Běsnící hlídač hřbitova rozsekal mačetou celou svou rodinu včetně tří dětí a smrti neunikl ani soused, který přispěchal na pomoc.
   

   

  K domu se okamžitě sjeli policisté. Muž ještě jednoho z nich stačil poranit a pak utekl dovnitř domu, kde se zabarikádoval. Zřejmě až v tu chvíli muži došlo, co provedl a začal o své brutalitě přemýšlet. Výčitky svědomí a zřejmě i děsivý pohled na zmasakrovaná těla svých blízkých ho pak dohnaly k sebevraždě. Když policisté vtrhli do domu, byl už oběšený!

   

  Brutální chování muže místní šokovalo. Znali ho jako nenápadného vášnivého chovatele kanárků a hlídače hřbitova. Nikdy by si nepomysleli, jakého krvavého masakru je schopen!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...