Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PÁD Z OKNA

  Brněnská tragédie má další oběť! Šokující čin své matky holčička nakonec nepřežila!

  09.07.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Zběsilý čin dvaatřicetileté ženy z Brna má další oběť. Ta z okna paneláku vyhodila dolů na zem svou šestiletou dcerku a pak se sama vrhla střemhlav dolů! Žena zahynula na místě, malá dívenka ale brutální zkrat své matky přežila. Bohužel, smrti vzdorovala doslova jen několik hodin!

  Páska lupa
  Matka, která vyhodila dceru z okna a pak se vrhla za ní, zemřela na místě. Dítě umřelo později. | ThinkStock

  Z události je celé Brno v šoku. Policie zatím k případu nechce uvolnit informace, ale údajně se jednalo o vraždu a následnou sebevraždu. Co matku k tak hroznému činu přimělo, se zatím neví.  

  Holčička, kterou matka vyhodila z okna paneláku, zemřela v nemocnici. O život bojovala asi osm hodin.
   

   

  Původně se mluvilo o tom, že dvaatřicetiletá žena vyskočila z okna v sedmém patře panelového domu v Richtrově ulici s dcerkou v náručí. Vše ale nyní nasvědčuje tomu, že nejprve z okna vyhodila dívenku a teprve pak se vrhla za ní. Je vůbec zázrak, že se záchranářům podařilo holčičku oživit. Její matka zraněním na místě podlehla. Holčička skončila na oddělení ARO v dětské nemocnici v Brně. Přibližně po osmi hodinách od tragédie ale vážným a mnohačetným poraněním dítě podlehlo!

   

  Policie je v případu zatím skoupá na slovo. "Věc šetříme jako sebevraždu a pokus o vraždu,“ řekl pouze stručně policejní mluvčí Bohumil Malášek. Sousedé mrtvé ženy ale mají jasno. Podle nich nezvládla matka rozchod s otcem holčičky a situaci se rozhodla řešit takto nešťastně. Jiní zase tvrdí, že na vině byly drogy. Policisté na případu stále pracují a mimo jiné pozvali k výslechu expřítele sebevražedkyně. Kriminalisté také podle některých zdrojů nařídili soudní pitvu obou mrtvých.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...