Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TRAGÉDIE NA TEPLICKU

  Bezohledný opilec za volantem! Zabil dítě a další dva lidi těžce zranil!

  08.07.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Nepochopitelnou tragédii způsobil opilý mladík (23) na Teplicku! S autem najel do skupiny čtyř lidí. Jedno dítě zabil, dalšímu dítěti a jejich babičce způsobil těžké zranění! Matka chlapečků vyvázla bez zranění. Dítě jí ale doslova zemřelo před očima! Dechová zkouška prokázala, že šofér byl jak žok!

  Sanita lupa
  Opilý řidič najel do babičky a dvou dětí, jedno z nich nepřežilo. | Archiv ZZS

  Zběsilá jízda mladého opilce má děsivý účet! Matka se zrovna se syny (8 a 10) chystala odjet autem od babičky. Při loučení ale do nich nabouralo jiné vozidlo! I přes veškerou snahu záchranářů jedno z dětí nepřežilo a zemřelo při převozu do nemocnice!  

  Opilec napálil nejprve do domu a pak se auto odrazilo a vletělo do rodiny. Jedno z dětí při převozu do nemocnice zemřelo!
   

   

  Tragédie se stala v obci Razice. Podnapilý řidič, kterému policisté naměřili přes dvě promile alkoholu, totálně nad svým autem ztratil kontrolu. Nejprve naboural do domu. Jeho vozidlo se nárazem odmrštilo a vletělo rovnou do dětí a ženy! "Všichni tři utrpěli těžká zranění. Jedno z dětí bohužel zemřelo v sanitce cestou do nemocnice. Dalšího nezletilého pacienta a ženu jsme transportovali na traumatologii do Masarykovy nemocnice v Ústí," řekl mluvčí záchranky Prokop Voleník. Zraněním podlehl osmiletý hoch, stav jeho brášky a babičky je vážný.

   

  Opilý šofér skončil v rukou policie a putoval do policejní cely. Už si vyslech obvinění z usmrcení z nedbalosti a ohrožení pod vlivem návykové látky. Případem se policisté nadále zabývají. Bezohledný mladík může počítat s velmi přísným trestem! Hrozí mu až šestiletý kriminál.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...