Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HOROROVÁ PLAVBA

  Drama na přehradě! S rodinou explodoval člun!

  05.07.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Čtyřčlenná rodina s dvěma dcerami se plavila po Dalešické přehradě v motorovém člunu. Ten ale explodoval a plameny plavidlo totálně zlikvidovaly! Hrůzostrašný zážitek rodina přežila, ale tak blízko smrti ještě zřejmě nikdy v životě nebyla!

  vybuchlý člun lupa
  Po výbuchu a požáru toho z člunu moc nezbylo. Rodině se podařilo zachránit. | AKTU.cz

  Rodina byla ubytovaná v kempu a rozhodla se vyrazit na člunu na Dalešickou přehradu. V blízkosti obce Kozlany v zátoce Lavičky se ale jejich výlet v mžiku proměnil v plavbu plnou hrůzy a děsu!  

  Otec nastartoval člun a ten vybuchl! Rodiče i jejich dvě dcery stihli včas z hořícího plavidla vyskočit, loď ale totálně shořela.
   

   

  "Vyjeli si asi kilometr od břehu, kde se chtěli vykoupat. Když se měli v úmyslu vrátit zpět a laminátový člun nastartovali, následoval výbuch. Požár pak zachvátil celou loď," podotkla policejní mluvčí Dana Čírtková. Rodina stačila z hořící lodi včas vyskočit. Bylo obrovským štěstím, že všichni explozi přežili! "S lehkými zraněními si rodinu převzala záchranka," poznamenala policejní mluvčí.

   

  Výbuch nastal v motoru. K hořícímu člunu hned vyjeli hasiči i policisté. Vyšetřovatelé nyní zjišťují, jak přesně k explozi došlo. Jisté podle nich je, že závada byla v motoru. Na člunu vznikla škoda za asi 200 tisíc korun.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...