Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

    hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

    DOSTALA NAKLÁDAČKU!

    Servírka s hostem dojednávala úhradu škody za zničené zrcadlo, když se na ni vrhla jeho manželka! Myslela si, že jí muž platí za sex!

    04.07.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

    Na pořádné problémy si zadělala žena, která se na brněnské diskotéce vrhla na servírku! Důvod útoku je skutečně k pobavení! Žena se totiž domnívala, že si muž se servírkou domlouvá sex za peníze! On přitom chtěl pouze zaplatit škodu za rozbité zrcadlo!

    Bitka lupa
    Servírka dostala od návštěvnice diskotéky pořádnou nakládačku. | Thinkstock

    Vyděšená obsluha přivolala na pomoc proti agresivní ženě městské strážníky. „Hlídce popsala, jak nad ránem s jedním z hostů v klidu projednávala škodu za rozbité zrcadlo. Právě když se shodli na ceně, vrhla se na ni bez výstrahy manželka muže, která zaslechla jen poslední slova o dohodnuté finanční částce,“ popsal mluvčí brněnských strážníků Michal Simandl.

      

    Žárlivá žena se vrhla na servírku na brněnské diskotéce. Myslela si totiž, že si s manželem domlouvá sex!
     

    Žena si však sumu dala do nesprávné souvislosti. Domnívala se totiž, že se její manžel domlouvá se ženou na sexu za peníze. „Zaměstnankyni pak srazila na podlahu a začala ji bít,“ řekl Simandl. Šestatřicetiletá agresivní útočnice jí stihla způsobit řadu modřin a také poškodit brýle za několik tisíc korun.

     

    Hlídka zadrženou ženu hned vyslechla. „Přiznala, že ji k nevhodnému chování dohnala žárlivost,“ objasnil Simandl. Způsobenou škodu však žena popřela a nehodlala ji zaplatit. Strážníci proto vyslechli svědky, kteří událost viděli a následně také vyfotografovali důkazy. Případ dále předali ke správnímu řízení.

    pop | bleskove.cz

    Komentáře ke článku
    loading...