Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VZALA SI ŽIVOT!

  Noční můra rodičů! Osmnáctiletá dcera se jim oběsila na stromě!

  02.07.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Vzala si lano, omotala ho kolem větve stromu a oběsila se! Právě tímto děsivým způsobem se rozhodla osmnáctiletá studentka skoncovat se svým životem! V lesním porostu za školou v Buštěhradu na Kladensku ji mrtvou našla její rodina!

  oběšení lupa
  Kriminalisté nyní zjišťují, co dívku k sebevraždě vedlo. | Thinkstock

  Obrovská tragédie se stala v prostoru za Základní školou Oty Pavla. Právě tam ji našli příbuzní, kteří se dívku vydali hledat. Po objevení jejího těla okamžitě přivolali záchrannou službu. Lékař už však studentce nedokázal nijak pomoct. Na místo dorazil tak psycholog, který je zdrcené rodině nyní k dispozici.

    

  Mladou dívku měli na stromě najít její příbuzní. Odbornou pomoc jim nyní poskytuje psycholog.
   

  Případu se následně chopili kriminalisté, kteří zjišťují, co dívku k tak otřesnému činu vedlo. Nyní jsou však na samém začátku a k případu se nechtějí moc vyjadřovat. „Událost mohu potvrdit, ale vzhledem k věku zemřelé a s ohledem na rodinu nebudeme poskytovat bližší informace,“ uvedl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

   

  Vyšetřování však už nyní vyloučilo, že by za smrtí dívky stály špatné studijní výsledky. Lidé ze školy, kam studentka docházela, totiž popřeli, že by dívka měla problémy s prospěchem.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...