Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZÁSAH DO ČERNÉHO!

  Šokovaní policajti! Při kontrole auta objevili v rezervě drogy za dva miliony!

  30.06.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Běžná náhodná kontrola osobáku pomohla odhalit kardinální úlovek! Rezerva v kufru auta ukrývala drogy za dva miliony korun! Policisté nad nálezem jen nevěřícně kroutili hlavou!

  drogy lupa
  Kontrola povinné výbavy odhalila rezervní kolo plné drog. Pervitin byl napěchován v ponožkách. | Policie ČR

  Šokující odhalení drogového kontrabandu se podařilo policejní hlídce v Dubí v Ústeckém kraji. Když strážci zákona zastavili k namátkové kontrole auto, ve kterém cestovali muži ve věku 56 a 29 let, netušili, jak se rutinní kontrola povinné výbavy zvrtne!  

  Rezervní pneumatika ukrývala tři kila marihuany a dvě kila pervitinu napěchovaného v ponožkách!
   

   

  V rámci kontroly si policisté nechali otevřít kufr, aby prověřili, zda má řidič veškerou povinnou výbavu v pořádku. V rezervní pneumatice ovšem zcela nečekaně našli ukrytou marihuanu a pervitin. "Kolo bylo doslova napěchované drogami. Ukázalo se, že muži převáželi dva kilogramy pervitinu a téměř tři kila marihuany. Ta byla rozdělená v osmi igelitových sáčcích, pervitin byl navíc zabalený ve čtyřech ponožkách," podotkl policejní mluvčí Daniel Vítek.

   

  Mladší kurýr, který řídil, měl za převoz drog dostat od svého komplice 500 euro a na soud bude čekat na svobodě. Starší dealer, který už v minulosti kvůli drogám strávil několik let ve vězení, byl umístěn do vazby. Přišel nejen o drogy, ale i o sto tisíc korun, které měl v době zadržení u sebe. "Oběma mužům hrozí za trestný čin nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy v krajním případě až dvanáctileté tresty odnětí svobody," dodal Vítek.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...