Pátek 23. února 2018
svátek má Svatopluk, zítra Matěj
  ZÁSAH DO ČERNÉHO!

  Šokovaní policajti! Při kontrole auta objevili v rezervě drogy za dva miliony!

  30.06.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Běžná náhodná kontrola osobáku pomohla odhalit kardinální úlovek! Rezerva v kufru auta ukrývala drogy za dva miliony korun! Policisté nad nálezem jen nevěřícně kroutili hlavou!

  drogy lupa
  Kontrola povinné výbavy odhalila rezervní kolo plné drog. Pervitin byl napěchován v ponožkách. | Policie ČR

  Šokující odhalení drogového kontrabandu se podařilo policejní hlídce v Dubí v Ústeckém kraji. Když strážci zákona zastavili k namátkové kontrole auto, ve kterém cestovali muži ve věku 56 a 29 let, netušili, jak se rutinní kontrola povinné výbavy zvrtne!  

  Rezervní pneumatika ukrývala tři kila marihuany a dvě kila pervitinu napěchovaného v ponožkách!
   

   

  V rámci kontroly si policisté nechali otevřít kufr, aby prověřili, zda má řidič veškerou povinnou výbavu v pořádku. V rezervní pneumatice ovšem zcela nečekaně našli ukrytou marihuanu a pervitin. "Kolo bylo doslova napěchované drogami. Ukázalo se, že muži převáželi dva kilogramy pervitinu a téměř tři kila marihuany. Ta byla rozdělená v osmi igelitových sáčcích, pervitin byl navíc zabalený ve čtyřech ponožkách," podotkl policejní mluvčí Daniel Vítek.

   

  Mladší kurýr, který řídil, měl za převoz drog dostat od svého komplice 500 euro a na soud bude čekat na svobodě. Starší dealer, který už v minulosti kvůli drogám strávil několik let ve vězení, byl umístěn do vazby. Přišel nejen o drogy, ale i o sto tisíc korun, které měl v době zadržení u sebe. "Oběma mužům hrozí za trestný čin nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy v krajním případě až dvanáctileté tresty odnětí svobody," dodal Vítek.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...