Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  LÉKAŘI HO UŽ NEZACHRÁNILI!

  Tragédie v mosteckém jezeře! Ve vodě se utopil čtyřletý chlapeček!

  28.06.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Chvilka nepozornosti stála teprve čtyřletého chlapce život! Při koupání v mosteckém jezeře Matylda se totiž hoch ocitl pod vodou a začal se topit! Když si jej plavčík všiml, okamžitě pro něj skočil! Chlapec však v nemocnici boj o život prohrál!

  dítě lupa
  Těla si všiml plavčík, který okamžitě skočil do vody a hocha vytáhl ven. | Thinkstock

  Obrovské neštěstí se stalo při koupání v jezeře, kde byl chlapec i s rodiči. Jakmile si plavčík všiml malého chlapce pod vodou, skočil za ním. Vytáhl ho na břeh a okamžitě začal s oživováním. Svědci přivolali záchrannou službu. Pomoc byla na místě za pár minut a lékaři dále pokračovali v resuscitaci.

    

  Kriminalisté nyní vyslýchají zdrcené rodiče, aby zjistili, proč bylo dítě bez dohledu ve vodě.
   

  Následně na místě přistál i vrtulník, který chlapce transportoval do nemocnice. Lékaři už mu však nedokázali zachránit život a hoch zemřel. Případu se nyní chopili kriminalisté. „Kolegové budou zjišťovat míru zavinění a podíl rodičů na tom, proč se dítě na Matyldě topilo,“ sdělila další postup mluvčí policie Šárka Poláčková.

   

  Další informace o případu si však nechávají policisté pro sebe. „S ohledem na rodinu i věk utonulého chlapce již nebudeme poskytovat žádné bližší informace,“ dodala mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...