Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŽHÁŘ DLOUHO NEUNIKAL!

  Šílený syn rozlil po bytě benzin a podpálil ho! Chtěl se totiž zbavit vlastní matky!

  24.06.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Šílený případ nevděčného syna nyní vyšetřují kriminalisté na Kladensku, kde mladík úmyslně podpálil byt! Uvnitř v té době byla jeho matka, kterou chtěl požárem připravit o život! Žena se naštěstí stihla dostat včas do bezpečí!

  Požár lupa
  Hasiči museli z bytového domu evakuovat patnáct lidí. | Hasičský záchranný sbor

  Hasiči dostali hlášení o požáru v obci Běleč krátce po poledni. Okamžitě vyjeli na místo a začali bojovat s plameny. V bytovém domě se v tu chvíli nacházelo zhruba patnáct lidí. Všechny museli požárníci dostat před plameny do bezpečí. Přivolaní vyšetřovatelé následně zjistili, co způsobilo požár v bytě.

    

  Policisté mladíka dopadli přímo u domu. Nyní je podezřelý z obecného ohrožení.
   

  Nemůže za něj žádná nešťastná náhoda, ale žhář. „Případ vyšetřujeme jako obecné ohrožení,“ sdělila policejní mluvčí Michaela Nováková. Tím žhářem je osmadvacetiletý muž, který nedávno vyšel z vězení. Jeho matka bydlí ve zmíněném domě a právě požárem se jí chtěl podle sousedů zbavit.

   

  Ve čtvrtek došel do bytu s kanystrem benzinu v ruce. Celý byt polil hořlavou směsí a následně ho zapálil. Při evakuaci se nikdo nezranil. Žháře o chvíli později dopadli kriminalisté, převezli ho na služebnu, kde ho podrobili výslechu.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...