Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  HASIČI V PRŮŠVIHU

  Skandál na Vysočině! Hasiči přejeli na pláži desetiletého klučinu!

  22.06.2016 14:42 / krimi google+ twitter facebook

  Tragicky skončily závody dračích lodí na rybníku v Krucemburku na Havlíčkobrodsku. Hasiči tu měli zajišťovat bezpečnost, když ale museli vyjet k požáru trávy, přejeli na pláži desetiletého kluka! Utrpěl velmi vážná poranění!

  hasiči lupa
  Hasičské auto přejelo dítě. Podle záchranářů byl stav klučiny kritický. | Ilustrační foto HZS ČR

  Závody se konaly v krucemburském rekreačním areálu. Když se hasiči dověděli, že musí odjet k požáru trávy, zapli houkačku a pomalu chtěli z pláže odjet. Zadním kolem ale přejeli desetiletého kluka! Nikdo neví, jak se neštěstí přesně stalo. Někdo tvrdí, že kluk zakopl a pod kolo hasičského vozu spadl, jiní jsou zase přesvědčeni, že hoch byl zbrklý a pod kola auta doslova vběhl!  

  Chlapce na pláži přejelo hasičské auto. Po převozu do nemocnice byl stav dítěte kritický, lékařům se ho ale naštěstí podařilo stabilizovat.
   

   

  Ke zraněnému okamžitě vyjela záchranka, dorazili i policisté a vrtulník. Následky nehody byly děsivé! Chlapec ztratil hodně krve, měl pohmožděniny i zlomeniny. Když dorazil do nemocnice, byl v kritickém stavu a musel okamžitě na operační sál. Nyní je už z nejhoršího venku. "Dítě se nám podařilo stabilizovat. Chlapec nyní leží na klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie a můžeme konstatovat, že jeho stav už není kritický,“ uvedl mluvčí Fakultní nemocnice Brno Pavel Žára.

   

  Nehodou se nyní zabývají policisté. Vzhledem k věku dítěte ale nechtějí strážci zákona poskytovat žádné bližší informace. V malém městečku se okamžitě rozšířila v souvislosti s nehodou celá řada fám, například, že šofér hasičů byl pod vlivem alkoholu. Jak ale potvrdil starosta města, nic takového policie nezjistila.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...