Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DĚSIVÁ SMRT!

  Mladý řidič nezvládl řízení a havaroval! Spolujezdkyně uhořela v plamenech!

  20.06.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Před rokem dostal řidičský průkaz a už má devatenáctiletý mladík na svědomí smrt stejně staré dívky! V Ústí nad Labem totiž nezvládl řízení, vyletěl ze silnice, havaroval a auto se ocitlo v plamenech! Mladá spolujezdkyně ve voze uhořela!

  Nehoda lupa
  Auto po nárazu zcela pohltily plameny. Spolujezdkyně uhořela. | Hasičský záchranný sbor

  Tragická nehoda se stala na hlavním tahu na Děčín o víkendu pozdě večer. Mladík jel v autě s devatenáctiletou spolujezdkyní. „Šofér na silnici I/62 nezvládl řízení, vyjel mimo silnici a havaroval. Vůz pak začal hořet," řekla mluvčí policistů Ústeckého kraje Alena Bartošová. Plameny začaly rychle pohlcovat celé auto.

    

  Řidič po nehodě v Ústí nad Labem skočil v nemocnici, kde nyní bojuje o život!
   

  Řidiče se podařilo včas vyprostit, ale dívka už takové štěstí neměla. Uhořela v plamenech. Mladíka s těžkým zraněním odvezla záchranná služba do nemocnice. Je ve vážném stavu a lékaři nyní bojují o jeho život.

   

  Místo nehody bylo na několik hodin uzavřené. Řidiči museli zvolit objízdné trasy. Policisté nyní zjišťují příčinu havárie.  

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...