Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DRZOUN JEDEN!

  Barman si na šichtě zdříml v křesle! Drzý zloděj mu zatím ukradl peněženku s tržbou!

  19.06.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jen na pár minut zavřel barman v Brně oči a malér byl na světě! Zatímco totiž spal v křesle u barového pultu, dovnitř vstoupil muž, který toho okamžitě využil! Drzý zloděj odcizil peněženku s denní tržbou! Zachytily ho však kamery!

  Zloděj lupa
  Barman v klidu spí v křesle a zloděj v bílém se připravuje na akci. | Policie ČR

  Mladý muž přijel na kole k baru na pomezí Husovic a Lesné v časných ranních hodinách. Když vstoupil dovnitř, uviděl barmana, který měl nohy vyhozené na stole a tvrdě spal v křesle. Cyklista ho však nevzbudil, aby ho obsloužil, ale rozhodl se obsloužit sám. Vzal sklenici s drobnými a zmizel i s lupem z místa činu pryč.

    

  Mladík přijel na kradeném kole do baru, kde následně odcizil peněženku!
   

  O pár sekund později se však dveře otevřely znovu a v nich stál ten stejný muž. Nejspíš usoudil, že své příležitosti mohl využít lépe a vrátil se pro barmanovu peněženku. „Přehnul se přes pult a vzal peněženku s tržbou. Následně velmi rychle i s lupem odešel ven,“ řekl brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb.

   

  Muže zachytily kamery v baru i ty venkovní. „Na venkovních je vidět, že přijel na kole. Zjistili jsme, že kolo ukradl v noci z ulice Lidická. Oběma krádežemi způsobil škodu okolo dvaceti tisíc korun,“ doplnil Šváb. Policisté nyní zveřejnili fotografii pachatele a doufají, že ho někdo pozná a ozve se na linku 158.  

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...