Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VRAŽDA MASKOVANÁ POŽÁREM?

  Rodinná tragédie v Poděbradech: Žena i dítě zemřely ještě před vypuknutím požáru v bytě!

  18.06.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Vyšetřování tragédie, kdy v hořícím bytě v Poděbradech objevili hasiči mrtvou ženu, muže a jejich dítě, se opět posunulo. Podle předběžných výsledků pitvy žena i dítě zemřely ještě před požárem, ten zřejmě založil otec rodiny!

  hasiči lupa
  Pardubický případ požáru, kdy v bytě bylo mrtvé tělo ženy, muže a holčičky, má děsivé pokračování. | Policejnidenik

  Vše tak nasvědčuje tomu, že muž svou ženu a dítě nejprve zavraždil a potom v bytě založil požár, při kterém zahynul i on sám. "Zatím případ vyšetřujeme jako trestný čin obecného ohrožení, není ale vyloučeno, že bude překvalifikován,“ sdělil policejní mluvčí Jakub Vinčálek.  

  Pitva prokázala, že žena a její dcera zemřely před požárem, muž při něm. Hrůzné obavy, že se jednalo o dvojnásobnou vraždu a sebevraždu se tak zřejmě potvrzují.
   

   

  Jakým způsobem žena a dítě zemřely, zatím policie nespecifikovala. Pokud se ale potvrdí verze, že se jednalo o dvojnásobnou vraždu a následnou sebevraždu, případ by policie zřejmě odložila, protože pachatel je po smrti. A s největší pravděpodobností to tak skutečně bude. Že byl požár v panelovém bytě založen úmyslně, už vyšetřovatel hasičů potvrdil.

   

  Byt obýval dvaadvacetiletý muž, jeho čtyřicetiletá manželka a tříletá dcerka. Těla údajně hasiči objevili na posteli. Muž prý ležel na ženě, která měla pod sebou malou holčičku. Kvůli požáru, který v bytě vypukl v úterý 14. června odpoledne, musely dům opustit desítky lidí.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...