Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  CHYTILI JI POLICISTÉ!

  Zbláznila se? Nezodpovědná matka jela pro syna do školy s 3,5 promile alkoholu v dechu!

  17.06.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Život svého malého synka měla v plánu riskovat nezodpovědná matka, která jej jela vyzvednout ze školy s tři a půl promile alkoholu v těle! To však nebyl jediný prohřešek ženy! Policisté ji totiž původně zastavili kvůli tomu, že telefonovala za jízdy!

  Alkohol lupa
  Matka nejprve tvrdila, že žádný alkohol neměla. Následně se však k pití přiznala. | Thinkstock

  Řidička neunikla pozornosti strážcům zákona ve Zlíně, když projížděla Gahurovou ulicí s telefonem u ucha. Neváhali a okamžitě ji zastavili. Čtyřicetiletá žena se však obhajovala tím, že zrovna jede pro svého syna do školy a nutně se s ním potřebovala spojit, tak proto mu za jízdy zavolala. Taková výmluva však u policistů neměla nejmenší šanci projít.

    

  Žena po dechové zkoušce putovala na policejní služebnu, kde bude mít rozhodně co vysvětlovat!
   

  V průběhu komunikaci s ženou pojal jeden z policistů podezření, že je řidička pod vlivem alkoholu. Požádal ji, aby si vystoupila z vozidla a provedla dechovou zkoušku. Ještě před tím se jí policista zeptal, jestli pila před jízdou nějaký alkohol. To však razantně odmítla. „Po chvíli připustila, že si dala dvě deci vína,“ sdělil mluvčí městské policie Pavel Janík.

   

  Výsledek provedené zkoušky však vůbec neodpovídal jejímu tvrzení. Na displeji se totiž ukázala skutečně vysoká hodnota. „Analyzátor alkoholu v dechu vykázal hodnotu 3,5 promile,“ poukázal Janík. Řidička tak pro svého syna do školy nedojela a místo toho ji odvezli policisté na služebnu.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...