Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŽENU ANI KVĚTINOU NEUHODÍŠ!

  Ten ženy asi moc v lásce nemá! Jedné dal pěstí a dupal po hlavě a druhé vrazil facku!

  15.06.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jako skutečný gentleman se rozhodně nechoval mladík, který v Praze zaútočil na dvě dívky! Kamarádky doplatily na to, že chránily známého, kterému agresor neustále sprostě nadával! Útočník však následně obrátil svůj hněv proti ženám a pořádně je zmydlil!

  Bitka lupa
  Žena se snažila zabránit rvačce a sama dostala ránu pěstí. | Thinkstock

  Bitka se strhla před hudebním klubem v Praze v časných ranních hodinách. Agresor se začal navážet do jednoho mladíka, který u klubu postával. Spolu s ním tak byly i dvě jeho kamarádky. Vše začalo slovním napadáním a následně to vypadalo na pěknou melu. Právě tomu chtěla zabránit osmnáctiletá slečna, která se mezi oba muže stoupla.

    

  Jedné z napadených dívek se po útoku udělalo nevolno a policisté na místo museli zavolat záchrannou službu!
   

  To však neměla dělat. Okamžitě totiž schytala od agresora ránu pěstí přímo do obličeje. Jen co otřesená dopadla na zem, tak jí mladík ještě dupl na hlavu. Na to se nemohla dívat o rok mladší kamarádka dívky a chtěla zabránit dalšímu napadání. I ona to však pořádně schytala. Od mladíka dostala facku.

   

  K případu o chvíli později přijeli policisté, kteří jedenadvacetiletého útočníka zadrželi. „Slečnám jsem nechtěl ublížit. Cítil jsem na jejich kamaráda, který mě začal jako první urážet,“ uvedl mladík. Nyní je na policistech, aby vyšetřili, kdo vlastně s bitkou začal.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...