Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEVDĚČNÁ PACIENTKA

  Šokovaný doktor! Odoperoval pacientku a ona mu za to ukradla mobil!

  11.06.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Naprosto nevídaný případ krádeže vyšetřují ostravští kriminalisté. Seniorka ukradla v nemocnici mobil doktorovi, který ji chvíli předtím odoperoval! Zlodějku odhalilo zvonění mobilu v její kabelce!

  mobil lupa
  Lékař odoperoval pacientku a ta se mu odvděčila tím, že mu ukradla mobil. | Internet

  Třiašedesátiletá žena podstoupila v nemocnici drobný operační zákrok a mobil lékaři štípla ve chvíli, kdy se převlékala. Pohotová zdravotní sestra ale na doktorův mobil rychle zavolala a ukázalo se, že přístroj vyzvání v pacientčině kabelce!  

  Seniorka okradla lékaře, který ji operoval. Protřelé kriminálnici teď hrozí až tříleté vězení.
   

   

  Pro kriminalisty nebyla zlodějská pacientka žádným nováčkem. Ukázalo se, že jde o protřelou zlodějku, která už za krádeže v minulosti i seděla v base! Tentokrát jí za krádež hrozí až tříleté vězení. "Žena využila chvilky nepozornosti a při převlékání vnikla do místnosti zdravotnického personálu. Tam měl doktor mobil odložený. Naštěstí lékař na ztrátu telefonu brzy přišel a když ho sestřička prozváněla, byla ještě zlodějka v čekárně. Zvonění ji tak prozradilo," poznamenala policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

   

  Personál okamžitě přivolal policisty a ti zahájili úkony trestního řízení. Nenapravitelná seniorka se tak ještě na stará kolena možná opět podívá za mříže!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...