Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEVDĚČNÁ PACIENTKA

  Šokovaný doktor! Odoperoval pacientku a ona mu za to ukradla mobil!

  11.06.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Naprosto nevídaný případ krádeže vyšetřují ostravští kriminalisté. Seniorka ukradla v nemocnici mobil doktorovi, který ji chvíli předtím odoperoval! Zlodějku odhalilo zvonění mobilu v její kabelce!

  mobil lupa
  Lékař odoperoval pacientku a ta se mu odvděčila tím, že mu ukradla mobil. | Internet

  Třiašedesátiletá žena podstoupila v nemocnici drobný operační zákrok a mobil lékaři štípla ve chvíli, kdy se převlékala. Pohotová zdravotní sestra ale na doktorův mobil rychle zavolala a ukázalo se, že přístroj vyzvání v pacientčině kabelce!  

  Seniorka okradla lékaře, který ji operoval. Protřelé kriminálnici teď hrozí až tříleté vězení.
   

   

  Pro kriminalisty nebyla zlodějská pacientka žádným nováčkem. Ukázalo se, že jde o protřelou zlodějku, která už za krádeže v minulosti i seděla v base! Tentokrát jí za krádež hrozí až tříleté vězení. "Žena využila chvilky nepozornosti a při převlékání vnikla do místnosti zdravotnického personálu. Tam měl doktor mobil odložený. Naštěstí lékař na ztrátu telefonu brzy přišel a když ho sestřička prozváněla, byla ještě zlodějka v čekárně. Zvonění ji tak prozradilo," poznamenala policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

   

  Personál okamžitě přivolal policisty a ti zahájili úkony trestního řízení. Nenapravitelná seniorka se tak ještě na stará kolena možná opět podívá za mříže!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...