Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  BRUTÁLNÍ NÁSILÍ

  Otřesná brutalita! Kvůli pivu z něj málem vytřískal duši!

  10.06.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jen těžko pochopitelný amok popadl jednatřicetiletého muže, který na ulici v Poličce požádal o čtyři roky staršího kolemjdoucího o peníze na pivo. Když mu drobné odmítl dát, zbil ho tak surově, že ho málem přizabil!

  Záchranka lupa
  Odmítl dát muži drobné na pivo a málem za to zaplatil životem. Záchranka ho odvezla na JIP. | ZZS

  Násilník staršího muže napadl zezadu. Srazil ho na zem a opakovaně ho bil obuškem do hlavy a kopal do celého těla! Nebýt dalších dvou mužů, kteří útočníka zahnali, zřejmě by svou oběť i zabil!  

  Grázl mlátil bezbranného muže obuškem po hlavě a kopal do celého těla! Napadený skončil v nemocnici na JIP.
   

   

  Dvojice mužů jela kolem v autě doslova za pět minut dvanáct. "Všimli si ležícího muže a nad ním kopajícího násilníka. Osádka vozu přivolala záchranáře a agresor z místa utekl. Zdravotníci zraněného muže ošetřili a převezli ho do nemocnice, kde zůstal hospitalizovaný na JIP," popsala událost policejní mluvčí Hana Kaizarová.

   

  Útočníka policisté vypátrali a také zadrželi. Nejedná se o jeho první porušení zákona, jen v průběhu května letošního roku se měl dopustit ublížení na zdraví nejméně třikrát! Soud akceptoval návrh na vzetí obviněného do vazby, protože by mohl ovlivňovat nevyslechnuté svědky nebo pokračovat v trestné činnosti. Hrozí mu až desetiletý pobyt ve vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...