Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŠLO O ŽIVOT!

  Šel upozornit souseda na rušení nočního klidu a málem už se domů nevrátil! Stařík mu totiž přiložil zbraň k obličeji!

  08.06.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Skutečně netradičního přivítání se dočkal muž, který šel krátce před půlnocí upozornit svého souseda na rušení nočního klidu! Z bytu v brněnských Řícmanicích se totiž několik hodin bez přestání ozývalo psí štěkání! Majitel zvířete však otevřel sousedovi dveře se zbraní v ruce, kterou mu namířil na hlavu!

  Pes lupa
  Spor se rozhořel kvůli psovi, který v nočních hodinách stále štěkal. | Thinkstock

  Dvaačtyřicetiletý muž už nemohl vydržet neustálé štěkání psa, a proto se rozhodl zakročit. Zazvonil u souseda a chtěl mu domluvit. Se zlou se však potázal. „Šedesátiletý muž ho ve dveřích uvítal s pistolí v ruce a tou mu dokonce mířil do obličeje,“ poukázal brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek. Vyděšený muž ukázal neskutečně rychlé reakce a staříka odzbrojil.

     

  Několik jednotek policistů muselo vtrhnout do bytu, kde muž vyhrožoval, že postřílí všechny obyvatele domu i psa!
   

  Na místo následně dorazili policisté. „Muži už si vše v klidu vyříkávali. Kolegové staršímu sousedovi přesto zabavili všechny zbraně, které měl doma,“ doplnil Malášek. Zároveň připomněl případ, který se odehrál jen o několik hodin dříve na Břeclavsku. I v tomto případě sehrály značnou roli střelné zbraně.

   

  Důchodce už psychicky nezvládl neustálé domácí rozpory a ze své skrýše v bytě vytáhl zbraň. Běhal s ní po bytě a křičel, že zastřelí psa a vystřílí všechny obyvatele domu. Osmasedmdesátiletý senior naštěstí svá slova nenaplnil, protože do bytu vtrhli policisté. „Při následné domovní prohlídce objevili devět střelných zbraní a několik tisíc nábojů do nich. Všechny zadrželi,“ uvedl Malášek.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...