Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ŠLO O ŽIVOT!

  Šel upozornit souseda na rušení nočního klidu a málem už se domů nevrátil! Stařík mu totiž přiložil zbraň k obličeji!

  08.06.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Skutečně netradičního přivítání se dočkal muž, který šel krátce před půlnocí upozornit svého souseda na rušení nočního klidu! Z bytu v brněnských Řícmanicích se totiž několik hodin bez přestání ozývalo psí štěkání! Majitel zvířete však otevřel sousedovi dveře se zbraní v ruce, kterou mu namířil na hlavu!

  Pes lupa
  Spor se rozhořel kvůli psovi, který v nočních hodinách stále štěkal. | Thinkstock

  Dvaačtyřicetiletý muž už nemohl vydržet neustálé štěkání psa, a proto se rozhodl zakročit. Zazvonil u souseda a chtěl mu domluvit. Se zlou se však potázal. „Šedesátiletý muž ho ve dveřích uvítal s pistolí v ruce a tou mu dokonce mířil do obličeje,“ poukázal brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek. Vyděšený muž ukázal neskutečně rychlé reakce a staříka odzbrojil.

     

  Několik jednotek policistů muselo vtrhnout do bytu, kde muž vyhrožoval, že postřílí všechny obyvatele domu i psa!
   

  Na místo následně dorazili policisté. „Muži už si vše v klidu vyříkávali. Kolegové staršímu sousedovi přesto zabavili všechny zbraně, které měl doma,“ doplnil Malášek. Zároveň připomněl případ, který se odehrál jen o několik hodin dříve na Břeclavsku. I v tomto případě sehrály značnou roli střelné zbraně.

   

  Důchodce už psychicky nezvládl neustálé domácí rozpory a ze své skrýše v bytě vytáhl zbraň. Běhal s ní po bytě a křičel, že zastřelí psa a vystřílí všechny obyvatele domu. Osmasedmdesátiletý senior naštěstí svá slova nenaplnil, protože do bytu vtrhli policisté. „Při následné domovní prohlídce objevili devět střelných zbraní a několik tisíc nábojů do nich. Všechny zadrželi,“ uvedl Malášek.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...