Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VRAŽDIL ZA BÍLÉHO DNE!

  Agresivní cizinec ubodal k smrti svého kamaráda! Z lochu nevyjde 17 let!

  08.06.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pražská Florencie se loni v létě stala místem brutální vraždy, když se tam Bělorus za bílého dne pustil do svého kamaráda! Na Lotyše vytáhl nůž a bodal a bodal! Útok byl tak nečekaný, že se napadený ani nestihl bránit! Osudná se mu stala rána do břicha, při které začal masivně krvácet! Na místě zemřel! Agresora nyní odsoudil soud na 17 let!

  soud lupa
  Soudkyně poslala vraha na sedmnáct let do vězení. | Thinkstock

  Bělorus nemá problémy se zákonem poprvé. Již v minulosti byl potrestán za loupež a ublížení na zdraví. Jeho agresivita se stále zvětšovala, až skončila jedním mrtvým. V osudný den si dal v centru města sraz s kamarádem a jeho přítelkyní. Slíbil jim tři trička za velmi výhodnou cenu. Když se však trojice bavila o ceně za oblečení, nastaly problémy.

    

  Obžalovaného při činu zachytily bezpečnostní kamery a vidělo ho dokonce několik svědků. Útočil totiž přímo v centru města.
   

  Útočník nejprve uštědřil svému čtyřiatřicetiletému kamarádovi několik ran pěstí a následně vytáhl nůž. „Před činem ho obalil igelitem, aby ho poškozený neviděl. Proto jsme toho názoru, že obžalovaný jednal účelově,“ sdělila soudkyně Kateřina Radkovská. Lotyš po několika bodných ranách upadl na zem a silně krvácel. V kaluži krve o několik minut později zemřel. Útočník zatím utekl pryč.

   

  Policisté jej vypátrali až po téměř týdnu. U výslechu muž opakovaně tvrdil, že trpí schizofrenií a na čin si nepamatuje. „Žádnou duševní chorobu jsme nezjistili. Byl dokonce už dvakrát klinicky pozorován na psychiatrickém oddělení v Brně,“ vyloučil slova obžalovaného znalec z oboru psychiatrie Petr Kubej. Soudkyně muže následně poslala do vazby na sedmnáct let.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...