Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Hodně drzý machr!

  Řidič prosvištěl po Karlově mostě v růžové limuzíně! Potom si otevřel šampaňské!

  19.12.2015 15:30 / krimi google+ twitter facebook

  Nepochopitelný kousek převedl devětadvacetiletý řidič, který v noci drze vjel růžovou limuzínou na Karlův most v Praze a projel po něm jako po obyčejné silnici! Když na druhé straně památky zastavil, na oslavu si otevřel šampaňské! Troufalému řidiči hrozí pokuta padesát tisíc korun!

  limuzína růžová lupa
  Dost drzý musel být řidič i pasažér, který se vydal po Karlově mostě | archiv

  Plány muže se snažila překazit žena, která si mu stoupla do cesty a upozornila ho, že vjezd na most je přísně zakázán. Řidič tedy couvl, vystoupil z auta a šel s ní něco prodiskutovat. Toho využil jeho kamarád, který byl v limuzíně a přesedl si na místo řidiče.

   

  Stoupl na plyn, oba objel a vyrazil přes most. Překvapení turisté museli řidiči uskakovat z cesty, aby je nepřejel. Nakonec přijel až ke Karlovým lázním, kde zastavil a provedl nečekaný kousek. Vytáhl šampaňské a i s posádkou auta začal oslavovat.


  Dlouho jejich veselí nevydrželo, protože o chvíli později na místo přijeli policisté. „Muž odmítl veškeré zkoušky na zjištění toho, zda řídil pod vlivem alkoholu či drog,” uvedla mluvčí pražských policistů Iveta Martínková. Místo toho si na místo zavolal svého právníka. Řidiči hrozí pokuta až padesát tisíc korun a zákaz řízení.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...