Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Úvěr na kradené doklady

  Podvodnice chtěla elektroniku, udělala podvod!

  13.12.2015 12:01 / krimi google+ twitter facebook

  Na vysněnou elektroniku neměla, a tak se ji rozhodla získat důmyslným podvodem! Mladá žena napochodovala v Praze do finanční společnosti, kde si vyřídila úvěr! Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby k tomu nepoužila kradený občanský průkaz!

  peníze lupa
  Podvodnice chtěla získat na co sama neměla | archiv

  Byl konec prázdnin, když ženě v rušném městě ukradl neznámý pachatel občanku. Nejspíš měl už předem promyšlené, co s ní provede. Když si žena všimla, že ji někdo okradl, šla to nahlásit na policii. V té době neměla ani tušení, že se o pár měsíců později stane obětí podvodu.

   

  Podvodnice si díky dokladu vyřídila úvěr a okamžitě směřovala do prodejny elektroniky v Praze 7. Tam strávila dlouhé hodiny a nakonec si vybrala zboží podle její libosti. Dohromady utratila téměř třicet tisíc korun. Elektroniku si odnesla a od té doby se po ní slehla zem.

   

  Policisté po ženě v růžovém tričku stále pátrají. „Je podezřelá z trestného činu úvěrový podvod, za což jí hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,” shrnul mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

   

  pop | bleskove.cz

  Témata: Krimi, podvod
  Komentáře ke článku
  loading...