Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Pozor na zloděje na silnicích

  Drzý zloděj využil nepříjemné situace a okradl řidiči

  07.12.2015 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Neskutečnou troufalost předvedl zlodějíček, který měl spadeno na řidiče v nesnázích! Zatímco si šofér u silnice na Blanensku vyměňoval píchlou pneumatiku u dodávky, pachatel mu z kabiny drze sebral batoh s penězi!

  zloděj auto lupa
  Zloděj využil situace a okradl řidiče | Profimedia

  Jedenatřicetiletému řidiči Fordu Tranzit při cestě praskla pneumatika, a proto okamžitě zastavil, aby ji vyměnil. Nepříjemné situace nedaleko Černé hory hned využil zloděj, který se nenápadně dostal do blízkosti dodávky. Řidič si ničeho nevšiml, protože zrovna měnil kolo.

   

  Pachatel otevřel dveře a z kabiny sebral batoh s doklady, drobnou elektronikou i penězi a začal utíkat z místa činu pryč.

   

  Zběsilého úprku si však všiml řidič, kterému v tu ránu došlo, že byl okradený a dal se do pronásledování. „Jakmile to zloděj zjistil, kořist raději takticky zahodil. Zatímco si oběť sbírala ze země své věci, pachatel zmizel neznámo kam,” uvedl mluvčí blanenských policistů Petr Nečesánek.

   

  Hodnota věcí i s penězi byla přes čtyřicet tisíc korun. I když se pachateli nakonec krádež nezdařila, bude se po dopadení zodpovídat z pokusu o spáchání trestného činu. V lochu tak může skončit až na dva roky.

  pop | bleskove.cz

  Témata: Krimi, auto, zloděj
  Komentáře ke článku
  loading...