Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÝ ÚSPĚCH!

  Po třech letech spadla klec! Kriminalisté dopadli gang, který přepadl dodávku bezpečnostní agentury a odnesl si 2 miliony!

  04.06.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Devítičlenný gang unikal spravedlnosti dlouhé tři roky! Povedenou partičku, která má na svědomí loupež dvou milionů z dodávky s penězi ve Velkých Popovicích u Prahy, nyní dopadli kriminalisté! Lupiči unikali tak dlouho díky tomu, že na místě činu nastražili falešné stopy!

  peníze lupa
  V kufrech se ukrývaly víc než dva miliony korun. Vše si lupiči odnesli. | Thinkstock

  Bylo mlhavé ráno, když dva členové bezpečnostní agentury dojeli do Velkých Popovic a zastavili u bankomatu, aby do něj doplnili peníze. V kufrech měli naskládané dva miliony korun. Když vystoupili z obrněné dodávky, zpoza rohu na ně vyskočili dva maskovaní muži. V ruce měli zbraň a vyhrožovali, že pokud peníze okamžitě nedostanou, budou střílet.

    

  Někteří podezřelý se při výslechu k činu přiznali. Zbytek zatím urputně zapírá.
   

  Dvojice jim v obavě o svůj život kufry s obrovskou částkou peněz raději vydala. Pachatelé následně prchli neznámo kam. „Na místě činu záměrně zanechali podvržené stopy, které zmátly i zkušené kriminalisty. Skutečné pachatele přepadení se tak přes veškerou snahu nepodařilo najít a kriminalisté prověřování v červnu 2015 ukončili,“ připomněl mluvčí protimafiánského útvaru Pavel Hanták.

   

  Začátkem letošního roku však nastal zlom. Detektivové získali k případu cenné informace a po několika měsících sledování a vyšetřování zakročili. V Praze, středních a severních Čechách zadrželi devět podezřelých. „Všichni jsou to muži ve věku od třiceti do pětapadesáti let,“ řekl Hanták. Část z nich se k činu už přiznala. Všem nyní hrozí až dvanáct let v lochu.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...