Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OPILÉ DÍTĚ

  Školák se zpil do němoty! Dusil se zvratky a nikdo mu nepomohl!

  02.06.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Alkoholový dýchánek málem stál čtrtnáctiletého školáka z Plzně život! Opil se tak šíleně, že se začal přímo na ulici dusit vlastními zvratky. Nikdo z okolí mu nepomohl a nebýt pohotových strážníků, mohl zemřít!

  opilé dítě lupa
  Strážníci zachránili opilé dítě na poslední chvíli. Dusilo se zvratky a nikdo z okolí mu nepomohl. | Ilustrační foto

  O děsivém případu opilého školáka informovala na svých stránkách Městská policie Plzeň. Chlapec sice ještě stačil zavolat kamarádům, aby ho odvedli, že to přepískl s chlastem. Pak se mu ale udělalo ještě více zle a začal se dusit zvratky. Kdyby strážníci neposkytli dítěti pomoc, byl už klučina dnes po smrti!  

  Školák se zpil pod obraz, ležel na chodníku a málem se udusil vlastními zvratky. amarádi mu nepomohli, život mu zachránili až strážníci!
   

   

  Kamarádi sice prosby opilého školáka vyslyšeli a přispěchali mu na pomoc, když se ale jeho stav zhoršil, nebyli schopni nijak zareagovat! Naštěstí ještě předtím o opilém dítěti informovali svědci strážníky. Ti přijeli na místo doslova za pět minut dvanáct! Když hlídka dorazila, hoch ležel na chodníku a vůbec nereagoval na slovní ani fyzické podněty. Ihned mu poskytli první pomoc, uložili ho do zotavovací polohy a vyčistili mu ústa od zvratků. Sanitka pak zdevastovaného chlapce převezla na dětskou kliniku Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín.

   

  Kde školák k alkoholu přišel, bude nyní zjišťovat policie. Záležitostí se bude zabývat také sociálka.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...