Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  STŘELBA V LESE

  Šel do lesa vykonat potřebu a schytal kulku! Postřelil ho vlastní kámoš!

  30.05.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Naprostým fiaskem dopadla zábava trojice mužů (39, 23 a 22 let), která si šla v Tachově zastřílet ze vzduchovky. Jeden z mladíků si během střelby odešel do lesa vykonat potřebu a když se vracel, vlezl střílejícímu kamarádovi rovnou do rány! Kulka se mu zavrtala do lýtka!

  záchranka lupa
  Na vykonání potřeby v lese bude mít mladík bolestivé vzpomínky. Kamarád ho omylem postřelil. | isifa.com

  Neštěstí se stalo v tachovské aleji u minerálního pramene. Vzduchovka patřila nejstaršímu z mužů. Zrovna střílel na kovový terčík, když dvaadvacetiletý mladík nečekaně vykoukl zpoza budovy a vešel rovnou do střelné rány majitele vzduchovky. DO lesa si odskočil, aby tam vykonal potřebu.

  Odskočil si do lesa na záchod a když se vracel, vešel do rány kamarádovi, který střílel ze vzduchovky. Pro posřeleného mladíka musela přijet záchranka.
    

   

  "Muž střel svého kamaráda do lýtka. Diabolka zůstala pod kůží, a tak kamarádi přivolali na místo záchranku. Postřelený mladík skončil v nemocnici v péči lékařů," podotkla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková. Střelbou se začali zabývat i policisté. Všichni tři absolvovali testy na alkohol, které byly naštěstí negativní. "Případ jsme kvalifikovali jako přestupek proti občanskému soužití. Nyní zjišťujeme, zda muži neporušili zákon o střelných zbraních a střelivu,"  doplnila Jiroušková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...