Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KRÁDEŽ MILIONU

  Milionová krádež v hotelu! Po zlodějích se slehla zem!

  28.05.2016 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  O částku přesahující milion korun přišel pražský hotel v Olšanské ulici. Pachatel či pachatelé prokopli dveře kanceláře, ukradli hotovost v amerických dolarech a pak se po nich slehla zem! Kamery zachytily dva muže, kteří mohou být korunními svědky. Neznáte je?

  svědci loupeže lupa
  Kamery zachytily dva muže, kteří mohou být korunními svědky. Policie po nich pátrá. | Policie ČR

  Pokud zloději nešli najisto, měli velké štěstí. V amerických dolarech byla totiž hotovost přesahující v přepočtu na českou měnu hranici jednoho milionu korun! Teď si zřejmě ukradené peníze někde užívají!  

  Po zloději či zlodějích zůstaly prokopnuté dveře kanceláře. Uvnitř zumizely dolarovky v hodnotě přes milion korun!
   

   

  "Krádež se stala v noci z 19. na 20. dubna mezi 19. a 8. hodinou ranní. Zloději se zaměřili na kancelář ve druhém patře, vzali dolary a zmizeli," konstatoval policejní mluvčí Tomáš Hulan. Kriminalisté prošetřováním zjistili, že se v inkriminovanou dobu pohybovali v hotelu a jeho okolí dva muži. "Ti by mohli být pro objasnění celého případu možná dokonce korunními svědky. Proto je prosíme, aby se přihlásili kriminalistům sedmého oddělení třetího policejního obvodu a předali jim veškeré informace," konstatoval Hulan.

   

  Policie zároveň prosí každého, kdo muže na fotografiích pozná, ať informace k jejich totožnosti či místě pobytu předá prostřednictvím linky tísňového volání 158.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...