Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DRSNÁ BITKA!

  Nelíbilo se jí, že kvůli matce s kočárkem nemůže projít po chodníku! Vytáhla z podprsenky nůž a ženu bodla do krku!

  26.05.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  S bodným zraněním na krku skončila jedenatřicetiletá žena z Plzně v nemocnici potom, co na ni rozzuřená útočnice vytáhla nůž! Agresorce se totiž nelíbilo, že matka šla s kočárkem po prostředku chodníku a ona jí musela uhýbat!

  Nůž lupa
  Žena vytáhla z podprsenky kapesní nůž a pustila se do své rivalky. | Thinkstock

  Vše se odehrálo ve Zbrojnické ulici před hotelem Continental. Dvě romské rodiny šly po chodníku a před sebou tlačily dva kočárky se svými potomky. Naproti nim šel mladík s ženou, kterou do nepříčetnosti rozzuřil fakt, že musela rodinám uhýbat, protože šly po celé šířce chodníku. Agresorka začala po matkách sprostě křičet.

    

  Zraněnou ženu lékaři propustili ještě ve středu domů z nemocnice. Na krku jí zůstane po útoku jizva.
   

  Hádkou to však teprve začalo. Agresorka v jednu chvíli popadla jednu matku a zaútočila. „Třiadvacetiletá žena chytla poškozenou zezadu za vlasy a jedním máchnutím ji bodla kapesním nožem do levé části krku do blízkosti čelisti. Poté jí ještě vyhrožovala, že ji zabije,“ řekla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

   

  Následně se strhla bitka mezi všemi, kteří byli na místě. Mlátili se jako koně. Kopali a házeli se vzájemně na zem. Roztržku částečně uklidnili přivolaní strážníci. Ještě několik minut si však skupinky vyměňovaly sprostá slova. Pro zraněnou ženu přijela záchranka a pro útočnici s nožem policie.

   

  Mladá žena skončila v policejní cele. Nyní se bude zpovídat z pokusu o těžké ublížení na zdraví, z nebezpečného vyhrožování a výtržnictví. Agresorce hrozí několikaletý pobyt za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...